Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co warto odwiedzić w Zakopanem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co warto odwiedzić w Zakopanem? (/Temat-Co-warto-odwiedzic-w-Zakopanem-125701)

Strony: 1 2


Co warto odwiedzić w Zakopanem? - radek0389 - 16-12-2015 11:59

Witajcie, przed świętami mam zamiar zrobić sobie parodniowe ferie, udać się z żoną do Zakopanego.
Może polecicie mi miejsca (głównie zależy mi na karczmach, restauracjachTongue ), gdzie warto się udać? Bo ostatnim razem opierałem się głównie o Krupówki, a sądzę że w niedalekiej odległości pewnie są jakieś perełki.

ps. Po górach chodzić nie lubięLol


RE: Co warto odwiedzić w Zakopanem? - fusek - 16-12-2015 12:08

gdzie nocujesz? Wink
chodzi mi o dzielnice - z restauracji moge polecic karczma pod nosalem w lato byla to karczma z dosc ciekawym klimatem no i zarciemWink


RE: Co warto odwiedzić w Zakopanem? - radek0389 - 16-12-2015 12:11

Na Witkiewicza 16, zaraz obok Krupówki.
Tylko nie polecajcie tej podróbki KFCBig Grin


RE: Co warto odwiedzić w Zakopanem? - MaLiN - 16-12-2015 12:23

Polecam Biedronkę Lol


RE: Co warto odwiedzić w Zakopanem? - petroskis89 - 16-12-2015 12:45

Ja polecam na samym dole krupówek po prawej stronie tak an rogu karczma graja tam górale i najlepsze żeberka z grilla i ziemniaczki w kapturkach itd Smile to jest najlepsze żarcie w zakopanym Smile cenowo też ok Smile


RE: Co warto odwiedzić w Zakopanem? - radek0389 - 16-12-2015 13:02

Karczmę Nosal zanotowałem, odwiedzęSmile

(16-12-2015 12:23)MLN napisał(a):  Polecam Biedronkę Lol

Biedra to obowiązkowo, fajna góralska tam jestBig Grin


(16-12-2015 12:45)petroskis89 napisał(a):  Ja polecam na samym dole krupówek po prawej stronie tak an rogu karczma graja tam górale i najlepsze żeberka z grilla i ziemniaczki w kapturkach itd Smile to jest najlepsze żarcie w zakopanym Smile cenowo też ok Smile

To nie jest czasem ten lokal, co były robione kuchenne rewolucje? Coś kojarzęSmile


RE: Co warto odwiedzić w Zakopanem? - petroskis89 - 16-12-2015 13:05

napewno nie jak tam najlepsze zarło i wiele klientów wiec na kija im ta rewoulcja :


RE: Co warto odwiedzić w Zakopanem? - koseksdf - 16-12-2015 14:10

Wiadomo, baseny w bukowinie tatrzańskiej oraz białce tatrzańskiej, w szaflarach jest również kompleks basenów, na krupówkach jest dużo karczm więc napewno znajdziecie coś dla siebie Smile

A hotel polecam http://www.willazlotarosa.pl/ w kościelisku obok zakopanego, z niesamowitym widokiem na góry Smile


RE: Co warto odwiedzić w Zakopanem? - Kaspirek - 17-12-2015 22:20

Tam gdzie górale grają super danie . pizza dobra i grzaniec . polecam Kasprowy wierch iść samemu do kasy biletowej niż te pseudo rezerwację Wink

Wysłane z mojego Orange Gova przy użyciu Tapatalka

I 2tys m .n.p.m

Wysłane z mojego Orange Gova przy użyciu Tapatalka


RE: Co warto odwiedzić w Zakopanem? - radek0389 - 22-12-2015 21:41

Kilka karcz udało się odwiedzić, Stek chałupa, Watra, Zapiecek... SphinxTongue. Ogólnie polecam ZakopaneSmile.