Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwne telefony z dziwnych numerow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dziwne telefony z dziwnych numerow (/Temat-Dziwne-telefony-z-dziwnych-numerow-125692)



Dziwne telefony z dziwnych numerow - Watoga - 16-12-2015 07:47

Witam.
Od jakiegos czasu co jakis czas dostaje telefony ktprych nie odbieram i nie oddzwaniam.

Telefony maja kierunkowy z Iraku, itp.

Ostatni nr to +964664074364
Czy ktos jeszcze ma taki problem?


RE: Dziwne telefony z dziwnych numerow - djram - 16-12-2015 07:55

Pewnie rekrutacja do ISIS Big Grin a tak poważnie jeśli nie masz telefonu na abonament tylko na kartę z małą ilością hajsu na koncie to odbierz i zobacz.

Nie zarejestrowałeś się na jakimś forexie? może dzwonią do ciebie z ofertą Tongue


RE: Dziwne telefony z dziwnych numerow - Watoga - 16-12-2015 08:00

Nie uzywalem tego nr. do zadnych rejestracji nigdzie.

Co ciekawe za kazdym razem inny numer.
Odebrac nie idzie bo dzwonia o 2-3 w nocy no raz o 18 ale nie bylem pod tel.


Mam na karte bez abonamentu.


Dziwne telefony z dziwnych numerow - damianus627 - 16-12-2015 08:02

Wałek. Dzwonią w takich portach żebyś nie odebrał, a jak odzwonisz to ci weźmie pełno kasy.


RE: Dziwne telefony z dziwnych numerow - gryzu9 - 16-12-2015 08:07

Nie odbieraj tych telefonów, ponieważ za samo połączenie możesz zapłacić nawet ponad 30zł. Nie wiem na jakiej zasadzie ktoś ma z tego zysk, ale myślę, że jakiś interes w tym musi mieć.


RE: Dziwne telefony z dziwnych numerow - djram - 16-12-2015 08:09

Nie koniecznie to iraq Big Grin

Tak jak mówi damianus627 pewnie oszuści, było wałkowane na forum już to Big Grin


RE: Dziwne telefony z dziwnych numerow - kondekon12 - 16-12-2015 09:13

Jeżeli masz na kartę i wyczyscisz wcześniej na coś konto to wtedy możesz odebrać i sprawdzić Wink jednak ktoś już miał podobna sytuacje i po czasie ustąpiło Wink


RE: Dziwne telefony z dziwnych numerow - mikolaj90 - 17-12-2015 12:58

Nie odbierać i tyle.


RE: Dziwne telefony z dziwnych numerow - KeramxD - 18-12-2015 15:17

Do mnie często dzwonią z Cypru - nie odbieram.