Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Traffic Monsoon (/Temat-Traffic-Monsoon-125683)



Traffic Monsoon - adik7276 - 15-12-2015 23:32

Witam

Korzystam obecnie z dwóch ciekawych programów zarobkowych. Można wycisnąć na prawdę świetną kase... W sumie dwa różne serwisy o różnych tematykach.

Na pierwszy front idzie Traffic Monsoon, drugi opisze w oddzielnym temacie Smile Na pewno nie jedna osoba już słyszała, na pewno tez nie jednego przeciwnika TM sie znajdzie.

Firma Traffic Monsoon istnieje od roku założona przez Charlsa Scoville, ja zarejestrowałem się tam dokładnie na samym starcie ponad rok temu więc nie jest to dla mnie świeży temat żeby na siłe znaleźć osoby do reflinków.

Czytałem fora takie jak te dokładnie rok temu, jedni weszli tak samo jak ja, inni byli negatywnie nastawieni mowiąc ze to zaraz upadnie, piramida finansowa itd itd... Po roku testów powiem tak... Zainwestowalem, spróbowałem, przetestowałem i działa. Co tu dużo mówić firma istnieje już ponad rok, z dnia na dzień kapitał finansowy rośnie. Na dzień wczorajszy jest łacznie prawie 40 mln dolarów rezerwy w firmie. Na konferencji Charles (założyciel firmy) przy wszystkich zalogował się i pokazał ilość pieniędzy jaka jest w systemie. Firma istnieje ponad rok, i ten rok wystarczył żeby wypracować ogromne kwoty. Jest wiele osób które zainwestowały ogromne kwoty i mają kilkakrotnie więcej.

[Obrazek: ou6x8zjvczl7.jpg]


Aby rozwiać wątpliwości od razu co do piramidy finansowej... Produktem w firmie są różnego rodzaju paczki reklamowe, płacisz za paczki ale w zamian możesz reklamować swój biznes. Poza tym firma zarejestrowana jest w stanach zjednoczonych, legalnie. Pod Traffic Monsoon podpięty jest Paypal co jeszcze bardziej potwierdza fakt iż jest to uczciwa firma (PayPal nie wchodzi we współprace z oszustami czy nielegalnymi biznesami)


Jakie są możliwosci zarobku?

*Cash linki
*Cash linki z poleconych( zarabiasz 100 % tego co wyklika Twój polecony)
*Adpacki z poleconych
*Możliwość reklamowania innego biznesu w Traffic Monsoon


Z Cash linków majątku sie nie zbije rzecz jasna, pare dolarów miesięcznie można ustukać ale przy rejestracji poleconych może się uzbierać na prawde sporo.

Najlepsza opcja Adpacki, kupujesz Adpacka za 50 $, po 55 dniach zwraca się 55$.
Czyli za każdego kupionego adpacka przez 55 dni dostajesz około 1 dolara.

5 dolarów w 55 dni co to za zysk co nie? Wiele osób tak myśli na początku, sam byłem tego zdania bo co to jest 20 zł zysku na 55 dni.

Na starcie zainwestowałem 2000 zł. Dużo ? Nie sądze bo minie 55 dni i możesz to odzyskać zarabiajac 200 zł, ale po co to wypłacać skoro można reinwestować?

5$ zysku na jednej paczce, 2000 zł inwestycji doprowadziło do takich pieniędzy jakie są na screenie powyżej. Wydaje się niemożliwe ale jednak tak sie stało, kilka osób do współpracy i efekt sam się robi a to wszystko przed komputerem.

Gdy zarejestrowałem się dokładnie rok temu moim "sponsorem" było Traffic Monsoon czyli nie byłem zarejestrowany pod nikim, nikt nie zarabiał nade mną z moich kliknięć. Miałem na początku problemy z ogarnięciem tego, więc zmieniłem sponsora na osobe która już ogarniała dobrze ten temat zeby mi pomóc rozwinąć skrzydła. Pomyślałem sobie co mi szkodzi ze zarejestuje się pod kimś skoro pomoc mi się przyda i przydała się niejednokrotnie nawet w późniejszym czasie.

Rejestrując sie na głównej stronie TrafficMonsoon system i tak przydziela losowo sponsora jednak nie mozemy skorzystac z pomocy tej osoby.

Jeżeli są chętni do zarejestrowania oferuję pomoc na każdym etapie i wkręcenie do tematu.


Reflink:
https://trafficmonsoon.com/?ref=Adrian7276


czysty link:
https://trafficmonsoon.com


Jeżeli ktoś w ogóle myślał o zarejestrowniu ale sie waha to chyba czas przestać się wahać, wystarczy zerknąć na wypłaty ludzi z Traffic Monsoon i między innymi moją aby wiedziec czy to na prawde działa. Bez inwestycji tez można ale moim zdaniem lepiej zainwestować i dzięki temu szybko robić dużą ilość paczek.

Pozdrawiam
Adrian Smile

Ps. Sory za słabą jakośc obrazków ale przy zmniejszaniu rozmiaru jakość się zepsuła


Traffic Monsoon - piotrekprorok - 15-12-2015 23:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.