Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[rFactor] Spotter - Prywatny Inżynier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [rFactor] Spotter - Prywatny Inżynier (/Temat-rFactor-Spotter-Prywatny-Inzynier-12568)



[rFactor] Spotter - Prywatny Inżynier - Psyhol. - 27-08-2010 15:27

witam. mam problem z inżynierem. ściągnołem to co trzeba ale nie wiem zabardzo jak go zainstalować. może ktoś wie?


RE: spotter- prywatny inżynier - blackjoe - 27-08-2010 16:09

Jeśli ze spoterem masz problemy to boje się zapytać czy umiesz rfactora zcrackować Tongue


RE: spotter- prywatny inżynier - Psyhol. - 27-08-2010 16:28

umiem ;P
nie no zainstalować jakoś sie nie da bo dziwna wersja i niewiem co i jak. moglibyście jakiś poradnik napisać ;D
za każdym razem gdy wlączam rFactor zmieniam sesje treningowe i wql wyskakuje takie coś
Wystąpił problem z aplikacją VR i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.
________________________________________________________________________
no i co mam robić? zainstalowałem spotter plugin 2.17i to samo. trzeba ustawiać to czy co...?


RE: spotter- prywatny inżynier - blackjoe - 27-08-2010 17:40

Pokaż jaki błąd ci wywala


RE: [rFactor] Spotter - Prywatny Inżynier - Psyhol. - 28-08-2010 15:12

dobra już jest ok wgrałem inna wersja


RE: [rFactor] Spotter - Prywatny Inżynier - _YaKuZa_ - 27-10-2010 16:50

Cześć !! Pomóżcie proszę koledzy forumowicze,

Posiadam grę rFactor 2010 oryginał + wgrany mod do rft 2010 + tv style Wink wszystko elegancko chodzi
- chciałem dograć jeszcze spottera, o którym tu mowa ale nie działa...

Opis usterki (błagam o pomoc Smile )
- po instalacji spottera, uruchamiam spotterconfig i na dzien dobry wywala błąd http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-10/7fa4dc20/błąd.jpg.html

że niby brakuje jakiegoś pliku, po zatwierdzeniu błędu konfigurator normalnie mi się uruchamia !!! podczytuje moje profile z rFactor wybieram w activesoundpack simracingPL version - i mimo to spotter gada po angielsku Sad(

Pomóżcie !!