Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Peteszn - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Peteszn (/Temat-Dziennik-pracy-Peteszn-125679)

Strony: 1 2


RE: Dziennik pracy Peteszn - Peteszn - 23-12-2015 11:13

Jeszcze nie wypłacałem bo dopiero w drugim tygodniu grudnia ruszyłem z gameflow Wink mam nadzieje ze w styczniu wszystko wejdzie Smile co do margonem to strasznie słabo, że w takim okresie zrezygnowali z tej kampani. Mam nadzieje ze na dniach jakiś zamiennik za podobną stawkę wleci Tongue


RE: Dziennik pracy Peteszn - Peteszn - 04-01-2016 13:12

No i niestety nie udało się dopiąć swego. Rok zakończyłem z wynikiem 400zł/500zł, brakło trochę czasu przez święta, nadrobię w styczniu Wink plany na ten rok bardzo konkretne jeśli chodzi o biznes i naukę, muszę ruszyć z kopyta. Zarobki na ten miesiąc na razie marne, ale poświęciłem może z 15minut łącznie (wczoraj dopiero wróciłem z sylwestra).

Na początek postaram się poświęcać chociaż godzinę-dwie dziennie na drobny zarobek i budowanie zaplecza:

Cele na dziś:
-stworzyć parę kont na fejsie
-stworzyć dwie grupy i popracować na nich
-szukać nowych nisz
-wypróbować nowy sposób zarabiania

W tym miesiącu chce połączyć 3 różne sposoby i zautomatyzować je. Polecą na pewno inwestycje w dwie strony i SEO.

Stan na dziś:
21,7zł/1000zł


RE: Dziennik pracy Peteszn - Peteszn - 05-01-2016 14:32

Wczoraj pół dnia spędzone na forum, szukałem nowych sposobów i ciekawych opinii. Zmotywowałem się paroma postami Killera, on też od czegoś zaczynał Lol Wieczór pełen rozkmin, przemyślałem moje wczesniejsze pomysły i będę je powoli realizował w tym roku. Mam na myśli własne serwisy zarobkowe i aplikacje na telefon. Na razie poszła inwestycja w przedłużenie 11 fajnych domen, które zakupiłem pare lat temu z myślą o "owych" stronach. No i czaję się na jakiś lepszy hosting, ale nie mam kompletnie pomyslów. Co do zarobków to wczoraj zrobiłem sobie wolne i zarobiłem ok.6zł pasywnie beka.

Btw wpadłem na to jak Killer zarabia taką kase:
Sprzedaje coś za złotówkę 100 tyś. osób miesięcznie Jerk

A tak na poważnie to czas wziąć się do roboty Wink
28zł/1000zł


RE: Dziennik pracy Peteszn - Peteszn - 14-01-2016 16:35

Aktualizuję:

Ostatnio marnie z czasem, na razie wstrzymałem się z pracowaniem z GF, bo było to dla mnie zbyt czasochłonne, muszę wypracować parę innych taktyk, które pozwolą mi na zautomatyzowanie całego procesu Tongue poza tym:

- dokupiłem parę domen z adresem pl, teraz myślę jak je dobrze wykorzystać (domeny z kategorii konkursów, medycyny i finansów, może ktoś ma dobry pomysł na portal z konkursami i monetyzację jego (mam konto na dotpayu, ale nie na firmę)

- jestem w trakcie poprawiania i udoskonalania mojej strony z grami, muszę wczytać się w temat pozycjonowania ( oczywiscie będę tylko odpowiednie promował Wink )

- od dłuższego czasu współpracuję ze znajomym i już teraz mogę ogłosić, że jesteśmy w trakcie tworzenia własnej platformy crowdfoundingowej, oby wypałiło wszystko Huh

- zarejestrowałem się do Ogmobi i zbieram się cały czas, żeby zacząć ale mam trochę problemów z ustawieniem wszystkiego

Co do zarobków w ciągu ostatnich 10 dni:

- GF - 7zł
- fajne i szybkie zlecenie z grafiki (dwie ulotki i logotyp ) - 500zł

535zł/1000zł


RE: Dziennik pracy Peteszn - vanillahajs - 15-01-2016 01:46

Powodzenia Smile