Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Peteszn - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Peteszn (/Temat-Dziennik-pracy-Peteszn-125679)

Strony: 1 2


Dziennik pracy Peteszn - Peteszn - 15-12-2015 22:02

Witam Wink to moje pierwsze poczynania na tym forum, chociaż obserwuje je bacznie od paru lat. Co do zarabiania przez internet mam miliony pomysłów Idea, gorzej z realizacją z uwagi na lenistwo i ciągły brak czasu ( i kasy, bo przydałoby się coś do inwestowania Smile )

Zaplecze bez szału, mam pare dobrych kont na fejsie, rozwijam równolegle pare FP i testuje nowe nisze Tongue ruszyłem równo tydzień temu na gameflow, niestety czas mocno mnie ogranicza z uwagi, że kończę teraz studia, ale na szczęście idą swięta i będę mógł więcej wycisnąć Smile bawiłem się też na leadmore, shore.st, a nawet vivus Lol

Plan na najbliższe dni:
- rozbudować zaplecze
- zainwestować w serwer i domenę
- czytać, szukać, testować nowe metody


Moje dotychczasowe zarobki:

[Obrazek: ff2b8ffc32.png]

[Obrazek: 1jfwAEM.jpg]

[Obrazek: Lap4Fum.jpg]

[Obrazek: cvmLAcg.jpg]

Cel: 500zł do końca roku
Stan: 190zł/500zł

Co do GF to kupiłem poradnik od Pmxq, część metod znałem, części nie, ale tak czy tak jestem zadowolony bo dał mu bardzo dużą motywację.

Inne inwestycje jak narazie w tym tygodniu to ok 15zł na kampanie na facebooku oraz parę godzin ciężkiej pracy Jerk


RE: Dziennik pracy Peteszn - mikuss - 15-12-2015 22:11

powodzenia życzę i wytrwałości !


RE: Dziennik pracy Peteszn - Pmxq - 15-12-2015 22:21

Lecisz z tematem! Powodzenia "uczniu" Big Grin


RE: Dziennik pracy Peteszn - Pracownia - 18-12-2015 17:24

Powodzenia Idea


RE: Dziennik pracy Peteszn - kafu777 - 20-12-2015 12:02

Powodzenia, będę zaglądał co jakiś czas Smile


RE: Dziennik pracy Peteszn - Noozer - 20-12-2015 12:04

Jak tam wyniki ? @[Peteszn]


RE: Dziennik pracy Peteszn - Peteszn - 23-12-2015 01:15

W końcu jestem. Wolne się zaczęło niby, a ja mam na głowie dalej miliard rzeczy. Ostatni tydzień miałem niestety bardzo intensywny i nie miałem czasu siąść do komputera na dłuższa chwile Sad przełożyło się to oczywiście na zarobki, ale mam nadzieję, że w święta zdązę nadrobić. Dzisiaj popracowałem parę godzin nad zapleczem, mam nadzieje, że jutro zwróci się to Smile Wpadł mi tez jeden lead z eforsy.

Co do zarobków:
[Obrazek: wyplata231e63a.jpg]

[Obrazek: eforsa23de.jpg]

Cel:

226zł
/500zł


RE: Dziennik pracy Peteszn - Damkofr - 23-12-2015 02:12

Wyplacales już coś z gf?


RE: Dziennik pracy Peteszn - Noozer - 23-12-2015 02:18

(23-12-2015 02:12)Damkofr napisał(a):  Wyplacales już coś z gf?

Wszystkie metody z poradnika Pmxq są wypłacalne Smile


RE: Dziennik pracy Peteszn - Damkofr - 23-12-2015 02:19

Mam poradnik pmxqa ale ja zadałem troszkę inne pytanie.Wink Jaką grę promujesz bo ostatnio zakończyli najbardziej opłacalna Margonem ;/