Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OFERTA: Refback, Mentoring, Konkursy, Mini Poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: OFERTA: Refback, Mentoring, Konkursy, Mini Poradnik (/Temat-OFERTA-Refback-Mentoring-Konkursy-Mini-Poradnik-125672)



OFERTA: Refback, Mentoring, Konkursy, Mini Poradnik - tomek019 - 15-12-2015 20:22

Witam,
W Dniu 15-12-2015 STARTUJE z Refbackiem na MXRevShare aż do odwołania.
Oferuje refback oraz dodatkowe zarobki dla wszystkich chętnych którzy zapiszą się z mojego linku.

NOWA OFERTA WAŻNA DO KOŃCA STYCZNIA
DAJE 100% swojego zarobku z poleconego podczas wplaty z adpackow czyli 10% waszego wkładu Smile
Oraz 100% zarobionych z Cashlinków czyli zarabiasz podwójnie.
Dla osłody dla każdego kto zarejestruje się oraz kupi jakąkolwiek paczkę daje 1zł na Paypal lub bank


KRÓTKO O PROGRAMIE
Kolejny projekt Jamesa Lee Valentina oraz warto tutaj wspomnieć że wszystkie wcześniejsze jego programy działają cały czas od 2011 roku i co więcej dają nadal zarobić spore pieniądze ludziom którzy tego chcą.
Adres Biura oraz Dane Kontaktowe firmy na końcu posta


W programie masz możliwość zarabiania po przez :
1. Zakup Ad packów (Średnio Adpacki wyrabiają się 44 dni.)-> Są 3 rodzaje:
- Millionaire Adpack – Cena: $50 – Wypracuje $55.00 (110%)
- Small Adpack – Cena: $25 – Wypracuje $27.50 (110%)
- Mini Adpack – Cena: $5 – wypracuje $5.50 (110%)
2. Klikanie w Cash Links : Są to płatne reklamy które pojawiają się na naszym koncie ( zupełnie za darmo ) . Dziennie zarabiamy z nich kilkanaście centów.
3. Zarabianie Pasywne : zarabiamy całkowicie pasywnie zdobywając poleconych, co ważne mamy tutaj rozwiązania 3poziomowe, za każdego Adpacka od osoby poleconej zarabiamy 10%, a od osoby z 2 i 3 poziomu 5%.
4. Matryce MX:

W PRZYSZŁOŚCI PLANUJE KONKURSY DLA SWOICH POLECONYCH


RE: OFERTA: Refback, Mentoring, Konkursy, Mini Poradnik - dariuszxdd - 18-12-2015 19:22

Świetna oferta, szkoda że ja już jestem zapisany Smile


RE: OFERTA: Refback, Mentoring, Konkursy, Mini Poradnik - brdsrc - 21-12-2015 10:56

Polecam kolegę.


RE: OFERTA: Refback, Mentoring, Konkursy, Mini Poradnik - tomek019 - 21-12-2015 20:47

OFERTA ŚWIĄTECZNAIdea
Każdemu poleconemu w okresie świątecznym tj. 24-27 oferuje 10% reffbacku z Adpacków Jerk2Jerk
oraz za każdy 1$ z cashlinks 2zł
2



RE: OFERTA: Refback, Mentoring, Konkursy, Mini Poradnik - tomek019 - 29-12-2015 22:34

NOWA OFERTA WAŻNA DO KOŃCA STYCZNIA
DAJE 100% swojego zarobku z poleconego podczas wplaty z adpackow czyli 10% waszego wkładu Smile


RE: OFERTA: Refback, Mentoring, Konkursy, Mini Poradnik - tomek019 - 11-01-2016 16:54

UPDATE
Od 11.01.2016 Każdy kto dołączy do mojego zespołu i Postanowi zakupić dowolne paczki dostanie oprócz Reffbacka 10% , Prezent w postaci złotówek zależny od ilości zakupionych paczek oraz materiały na temat zarabiania online które zbierałem dość długi czas 2


OFERTA: Refback, Mentoring, Konkursy, Mini Poradnik - surfer0700 - 02-03-2016 11:02

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.