Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupie] wydarzenie FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Kupie] wydarzenie FB (/Temat-Kupie-wydarzenie-FB-125668)



[Kupie] wydarzenie FB - krojek - 15-12-2015 19:22

1.Nazwa przedmiotu : kupie wydarzenie FB
2.Opis przedmiotu : Kupie wydarzenie na FB z zainteresowanymi osobami (mam na myśli osoby które są zainteresowane wydarzeniem bądź biorą udział)
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : max 500zł - proszę o rozsądne ceny
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal


RE: [Kupie] wydarzenie FB - diogenes - 11-01-2016 23:07

Witaj. Przeglądam właśnie ten dział i szukam kupców dla mojej wydarzenia na facebooku. Z góry Cię przepraszam, jeżeli nie będziesz zainteresowany. Zdaję sobie sprawę, że powinienem pisać posty na tym forum w dziale Sprzedam, jednak mój problem polega na tym, że nie jest to możliwe, gdyż nie napisałem wcześniej 50 postów w innych działach tego forum.
Pozwolę sobie, poniżej przedstawić treść tego posta, którego nie udało mi się wkleić.

Sprzedam wydarzenie „NIE dla przyjmowania przez Polskę uchodźców i imigrantów ekonomicznych z Bliskiego Wschodu i Afryki”. Blisko 64 tys. obserwujących.

1. Nazwa przedmiotu: „NIE dla przyjmowania przez Polskę uchodźców i imigrantów ekonomicznych z Bliskiego Wschodu i Afryki”.
2. Opis: Chcę sprzedać utworzone przeze mnie wydarzenie, którego profil można porównać do czegoś między grupą a fanpejdżem. Link https://www.facebook.com/events/152403975106087/.
. W chwili, gdy to piszę jest 43 934 obserwujących oraz 19 983 uczestników, co daje razem blisko 64 tysiące. Można je wykorzystać do wygłaszania swoich poglądów, a także do zarabiania pieniędzy. Sądzę, że można dużo zarobić naciągając użytkowników na Premium sms (przykładowo tak zwanych petycji przeciw imigrantom), gdyż ci ludzie widzą konkretne posty na swojej tablicy.Ja osobiście nie chcę nikogo w konia robić i jestem dość strachliwy, bo już kilka moich kont na facebooku dostało bana i nie chciałbym otrzymać jakiejś blokady ip, dlatego mogę to sprzedać wraz z kontem prowadzącym to wydarzenie.
3. Zdjęcie: -
4. Kontakt: PW lub mail:[email protected]
5. Cena: Do negocjacji, proszę każdego zainteresowanego o własną propozycję, a ja wybiorę tą najkorzystniejszą dla mnie.
Razem z tym wydarzeniem dorzucam jako dodatek konto z 35 grupami i jednym fanpejdżem nieużywanym.
6. Sposób zapłaty za przedmiot: tylko i wyłącznie normalne konto bankowe, gdyż ja nie korzystam z żadnych systemów typu PayPal. Oczywiście nie mam nic przeciw temu rodzajowi płatności ze strony kupującego, pod warunkiem, że nie będzie przeszkód by pieniądze trafiły na moje konto w mBanku.


RE: [Kupie] wydarzenie FB - gege17 - 11-01-2016 23:15

Cena?


RE: [Kupie] wydarzenie FB - izaw94 - 13-01-2016 12:44

Zapraszam na PW mam coś co może Cię zainteresować Smile


RE: [Kupie] wydarzenie FB - Robaczek12 - 13-01-2016 12:48

Zapraszam na PW napisz mam propozycje dla ciebie Smile


[Kupie] wydarzenie FB - yazir - 17-02-2016 01:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.