Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie grając w gry. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie grając w gry. (/Temat-Zarabianie-grajac-w-gry-125663)



Zarabianie grając w gry. - MistGun - 15-12-2015 18:19

Witam. Około rok temu znalazłem fajną stronkę w której można było grać i wymieniać to na gry. Niestety Polska to środek, czyli... odbyt Europy więc u nas to było zablokowane (prócz subskrypcji sms itp.) Czy coś się w tej sprawie zmieniło? Są jakieś stronki z których grając możesz coś zyskać? Gry też mogą być, ale bardziej celuje w $.


Odp: Zarabianie grając w gry. - Sahya - 15-12-2015 18:29

Dogry.pl ale nie wiem czy o to chodzi

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarabianie grając w gry. - MistGun - 15-12-2015 18:33

(15-12-2015 18:29)Sahya napisał(a):  Dogry.pl ale nie wiem czy o to chodzi

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Niestety mam przykre wspomnienia z tą stroną ;/ Ta strona była angielska, i jej nazwa była podobna to imienia angielskiego.


Odp: Zarabianie grając w gry. - Sahya - 15-12-2015 18:36

No coz... Są może i problemy z zaliczaniem pkt ale to dlatego że w ekipie gamekit jest za malo osób. Wiem bo byłem tam moderatorem. Szkoda bo serwis nieźle się rozwija.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk


RE: Zarabianie grając w gry. - MistGun - 15-12-2015 18:42

(15-12-2015 18:36)Sahya napisał(a):  No coz... Są może i problemy z zaliczaniem pkt ale to dlatego że w ekipie gamekit jest za malo osób. Wiem bo byłem tam moderatorem. Szkoda bo serwis nieźle się rozwija.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk

Niestety mi nic nie zaliczało, a po pisaniu do supportu zero jakiejkolwiek odpowiedzi. Także po 2 dniach korzystania zrezygnowałem. Ale życzę jak najlepiej Smile


RE: Zarabianie grając w gry. - Lukasz5555 - 19-12-2015 12:07

Witam. Ja mam ciekawą gre przeglądarkową. Istnieje ona już ponad 4 lata i jest dostępna w całej europie. Można powiedzieć ,że jest to gra ekonomiczno-polityczno-społeczno-wojskowa. Są tam 3 rodzaje walut: pln/gold/euro gdzie pln zamieniasz na gold, gold na euro a euro już można wypłacać bezpośrednio na konto bankowe Smile Co ciekawe najwięksi spece pozyskują nawet do 4000 euro miesięcznie co mnie zainspirowało do spróbowania Smile Jak by ktoś chciał wiecej informacji w tej sprawie to piszcie na priv gdyż tu nie wolno mi wklejać linków Smile


RE: Zarabianie grając w gry. - Make it - 19-12-2015 13:26

Czyżby chodziło o tremorgames ? Big Grin


RE: Zarabianie grając w gry. - tomek019 - 19-12-2015 17:37

a ile zarabiacie z gier ogolnie Smile ?


RE: Zarabianie grając w gry. - Lukasz5555 - 19-12-2015 19:25

(19-12-2015 13:26)Make it napisał(a):  Czyżby chodziło o tremorgames ? Big Grin

Nie Smile Jakbyś był zainteresowany napisz na priv


RE: Zarabianie grając w gry. - pointsmaster - 19-12-2015 22:20

Moze chodzi o prizee, ale tam chyba odblokowali wysyłke nagród do Polski