Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę przerobienie skryptu php - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę przerobienie skryptu php (/Temat-Zlece-przerobienie-skryptu-php-125641)



Zlecę przerobienie skryptu php - krzysiek349 - 15-12-2015 10:39

Witam



Posiadam zainstalowany skrypt wyszukiwarki mp3. Potrzebuję zmienić w nim parę rzeczy, lecz sam się na tym nie znam za bardzo.

link do dema skryptu wyśle zainteresowanym na P,M
przedstawiłem moją wizję na tym obrazku: http://fotowrzut.pl/BH8GNP8GL7
Przedstawiona na obrazku fraza musi być dodana do każdego wyniku wyszukiwania czyli artysta - tytuł FRAZA i dla każdego utworu wyszukiwanego jest taka sama stała fraza. i dodatkowo musi znajdować się w adresie , meta.

Ponieważ jest to istotne abym mógł działać w wyszukiwarkach internetowych.



Nie jest to skomplikowane , i myślę, że dla kogoś ogarniętego w tematach php, nie zajmie to wiele czasu.

Ja zainstaluje skrypt na hostingu i domenie głównej i z surowymi ustawieniami oddaje programiście aby zrobił to co opisałem w temacie, resztę czyli tittle,keywords, ustawię już sam.



Proszę o oferty w temacie, PM.


RE: Zlecę przerobienie skryptu php - Kleju93 - 15-12-2015 11:06

Mogę to zrobić za wstawienie linku do jednej z moich stron w stopce.


RE: Zlecę przerobienie skryptu php - Makao - 15-12-2015 11:50

Odezwij się na PW, pomogę Wink


Zlecę przerobienie skryptu php - surfer0700 - 28-01-2016 06:59

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.