Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jakiś dobry telefon? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: jakiś dobry telefon? (/Temat-jakis-dobry-telefon-125634)

Strony: 1 2 3


jakiś dobry telefon? - wo342 - 14-12-2015 22:54

Dobry wieczór.
Polecicie jakiś telefonik do 500 zł mniej więcej.
Zależy mi aby był to system android, aparat z przodu i tylu, zdj dobrej jakości, używany czy nowy to nie ma znaczenia. I ważne aby parametry miał tak jak Nokia Lumia 630 lub lepsze Smile
Także czekam na wasze propozycje Wink


RE: jakiś dobry telefon? - Gremquen - 14-12-2015 23:12

Ulefone Paris prosto z chin.

Mam i polecam Wink

Mogę podesłac linka do aukcji, gdzie przyjdzie bez vatu (dodatkowa stówka opłaty, sam tam zamawiałem, wyszło 506zł a bije na głowe droższe samsungi Wink )


RE: jakiś dobry telefon? - piotrgk4 - 14-12-2015 23:14

Polecam goclever insignia 500. Sam miałem i chyba jeden z najlepszych jeżeli chodzi o parametry. Niestety ma też wady czyli serwis oraz jakość telefonu. Cóż jako ze niestety mi się zbił po 8 miesiącach nadal uważam że za taką cenę jest cholernie warto i kupił bym nawet drugi raz ten sam telefon gdyby nie to że 1gb ramu mi nie wystarcza i kupiłem xperie Smile


RE: jakiś dobry telefon? - gift256 - 15-12-2015 08:07

Takich wymagań jak ma Lumia w takiej cenie nigdzie nie dostaniesz.
Windows Phone nie boli. Jest nawet szybszy o Antka. Ja zostanę przy lumi i polecam 535.
Za 400 PLN masz bardzo przyzwoity aparaty i do tego 5 cali ekran. Same zalety ;-)


RE: jakiś dobry telefon? - wo342 - 15-12-2015 11:18

a co myślicie o lg g3s albo lg spirit 4g lte ?


RE: jakiś dobry telefon? - asiorek - 15-12-2015 11:23

G3s mniejsza wersja s3. Mam i polecam Wink warto brać.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: jakiś dobry telefon? - geraxon - 15-12-2015 12:40

Ja kupiłem za 399 Myphone S-line 16bg i za te pieniądze jestem bardzo zadowolony, na wykładach robi świetne zdjęcia Tongue wcześniej miałem Lumie 620


RE: jakiś dobry telefon? - Krakersik - 15-12-2015 13:09

Ja Ci za to mogę "NIE" polecić telefony marki pentagram. Straszne buble, niby dobre parametry jak za tak niską cenę ale wiele rzeczy nie działa (u mnie od początku GPS, krótko trzyma bateria i po jakimś czasie wypada przycisk boczny do odblokowywania). Do tego ogromne trudności z reklamacją, wielomiesięczne czekanie na zwrot, masa masa kłopotów.

Dlatego jeśli możesz to kupuj znane marki Nokie, Samsungi itd Smile Nie baw się w tajemnicze firmy bo szkoda nerwów i zdrowia facepalm


RE: jakiś dobry telefon? - wo342 - 15-12-2015 18:53

wypatrzyłem sobie 3 telefony, LG g3s, LG spirit 4g LTE, LG Leon.
Jutro jadę na miasto i zobaczę czy coś będzie ciekawego Wink


RE: jakiś dobry telefon? - Pyczarka - 15-12-2015 19:30

Spirit 4g lte, najlepszy z tych trzech. Mam i polecam

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka