Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki decaptcher najlepszy ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki decaptcher najlepszy ? (/Temat-Jaki-decaptcher-najlepszy-125631)



Jaki decaptcher najlepszy ? - mikolaj90 - 14-12-2015 21:58

Siemka,

Możecie polecić najlepszy w sensie skuteczny serwis z decaptchą, który dobrze przepisuje kody captcha ? Mam na imagetyperz ale lipnie to trochę działa tzn. dużo kodów jest błędnie przepisywanych lub w ogóle nie wchodzą. Pozdrawiam.


RE: Jaki decaptcher najlepszy ? - jamroczik - 15-12-2015 00:33

Polecam Ci mój ze stopki - najlepsze przełozenie skuteczności/ceny.


RE: Jaki decaptcher najlepszy ? - mikolaj90 - 15-12-2015 14:30

A co sądzicie o decaptcher.com, deathbycaptcha i innych serwisach ?


RE: Jaki decaptcher najlepszy ? - mikolaj90 - 27-12-2015 13:54

Ktoś coś poleci jeszcze ? Może ktoś korzysta i wie jak przeciętny serwis działa ?


RE: Jaki decaptcher najlepszy ? - jamroczik - 27-12-2015 14:51

deathbycaptcha jest dość drogi, od dłuższego czasu mają naliczanie za godziny szczytu, innych nie ma zbyt wiele, bo to wymaga jednak sporo osób "łamaczy" W polecanym przeze mnie masz podgląd jakie captche zostały przesłane i jak złamane, więc pełna kontrola nad tym za co płacisz.


RE: Jaki decaptcher najlepszy ? - mikolaj90 - 27-12-2015 15:34

@jamroczik, ale teraz patrzę i od wczoraj nie działa ich strona. Jeszcze parę dni temu działała. Chodzi oczywiście o 2captcha.pl. Powiedz czy w tym serwisie jest dużo błędnych captcha? Bo oni z tego co widzę przypisują recznie. Na moim obecnym imagetyperz też przepisuja ręcznie i dużo jest źle przypisanych kodów lub dużo nie wchodzi w ogóle. A teraz zastanawia mnie deathbycaptcha. Ogółem szukam czegoś stabilnego, żeby działało na 100%.


RE: Jaki decaptcher najlepszy ? - jamroczik - 27-12-2015 18:40

Pewnych typów nie da się złamać inaczej, więc szanujący sie serwis musi je posyłać dalej do ręcznego łamania. Z mojej obserwacji wynika że liczba błędów jest zblizona, a wychodzi znacznie taniej. Tak, to jest Polska wersja domeny. Natomiast dodatkową zaleta jest to że możesz wpłacić symboliczną kwotę by przetestować serwis - jeśli ten Ci nie działa to spróbuj ich globalną wersję: goo.gl/xzDcg3 Min jest 2$, więc mniej niż najniższy pakiet w dbc. W przypadku Polskiego jest to 2zł.


RE: Jaki decaptcher najlepszy ? - mikolaj90 - 27-12-2015 19:16

Tylko co tam się dzieje u nich bo 2captcha.pl nie działa już chyba prawie drugi dzień.


RE: Jaki decaptcher najlepszy ? - jamroczik - 27-12-2015 20:16

To jest polska wersja językowa - możesz spokojnie skorzystać z tej anglojęzycznej, choć sam serwis stworzyli na wschodzie.