Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ehhh pay pal bank pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ehhh pay pal bank pytanie (/Temat-Ehhh-pay-pal-bank-pytanie-12561)

Strony: 1 2


Ehhh pay pal bank pytanie - Maj00r - 27-08-2010 13:21

A wieć na poprzednim restock tym co nei dawno był dla wszystkikch udało mis ei zgarnąć 25 dolców dostałęm je na pay pal i zrobilem według poradnika w nazwie banku wpisałem LUKAS BANK a w kodzie banko numerzer konta wpisalem i te na koncu 4 zera co mialem w numerze. No i w poprzedni piątek to zrobiłem i nadal moja matka nie dostala żadnego sms że cos przyszły jakieś pieniądze o co chodzi???

A i jeszcze moje pytanie czemu pisze jesli weszlem w szczegoly wysylania pisze LUKAS BANK i z boku niepotwierdzony;/

o co chodzi? prosze o odp


RE: Ehhh pay pal bank pytanie - Bolt - 27-08-2010 14:13

Bo taki przelew to trwa nawet 2-3 tygodnie czasem


RE: Ehhh pay pal bank pytanie - Maj00r - 27-08-2010 14:13

???????????
Aha rozumiem poczekam jeszcze a tak to wszystko dobrze jest?

Ok czekam cierpliwie


RE: Ehhh pay pal bank pytanie - cpr - 27-08-2010 14:22

(27-08-2010 13:21)Maj00r napisał(a):  A wieć na poprzednim restock tym co nei dawno był dla wszystkikch udało mis ei zgarnąć 25 dolców dostałęm je na pay pal i zrobilem według poradnika w nazwie banku wpisałem LUKAS BANK a w kodzie banko numerzer konta wpisalem i te na koncu 4 zera co mialem w numerze. No i w poprzedni piątek to zrobiłem i nadal moja matka nie dostala żadnego sms że cos przyszły jakieś pieniądze o co chodzi???

A i jeszcze moje pytanie czemu pisze jesli weszlem w szczegoly wysylania pisze LUKAS BANK i z boku niepotwierdzony;/

o co chodzi? prosze o odp

Konto bankowe przed zleceniem płatności trzeba zweryfikować.


RE: Ehhh pay pal bank pytanie - Maj00r - 27-08-2010 14:23

czyli o cop chodzi zweryfikować???
robie na dodaj rachunek bankowy aby zweryfikowac a tam pisze ze jest 1 LUKAS BANK rachunel rozliczeniowy jakies x 000 000 polska a na statusie podstawowy niepotwierdzony potwierdzic to tak i to bd wszystko???
Kto mi pomoże z tym całym pay palem bo juz sie całkowicie pogubiłem prosze o odp na gg i o pomoc 11710601 prosze napisac mi na gg i pomóc bd wdzięczny


RE: Ehhh pay pal bank pytanie - Maj00r - 28-08-2010 14:17

???????????????????????/
Aa i dostałem takiego emaila od pay pal

Potwierdź rachunek bankowy w systemie PayPal

Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Barbara Michalska).

Rachunek bankowy zakończony identyfikatorem 0000 został dodany do Twojego konta PayPal w dniu 19 sierpnia 2010. Aby uzyskać status zweryfikowanego użytkownika, należy potwierdzić ten rachunek.



Jak potwierdzić rachunek bankowy i uzyskać status zweryfikowanego użytkownika

W dniu 27 sierpnia 2010 system PayPal dokonał dwóch niewielkich wpłat na Twój rachunek bankowy.

1. Sprawdź stan swojego rachunku i zapisz dokładne kwoty wpłat.
2. Zaloguj się do swojego konta PayPal i na stronie Opis konta kliknij łącze Potwierdź rachunek bankowy.
3. Podaj dwie kwoty wpłat.

Dzięki weryfikacji kont PayPal kupujący i sprzedający mają do siebie większe zaufanie.
Z poważaniem

PayPal


Co robic w piatek wyplacilem na konto moja matka zawsze dostaje sms jak zostanie przelane cos na konto a nie dostała a czekam juz od piątku nie wiem czy mam zweryfikowane konto ponieważ weszłem w dodaj rachunek bankowy był juz to gdzie przelewałem robiłem potwierdz i pisało ze 2 - 3 dni robocze itd co jest ??? pomoże ktos?


RE: Ehhh pay pal bank pytanie - joke16 - 28-08-2010 14:28

Nie trzeba weryfikacji żeby wysłać kase, robisz wszystko jak w poradniku nr iban to numer konta poprzedzony PL, A co do tego przelewu który wykonałeś to w historii ci pisze zakończone? Ps. Moja kasa szła 3 dni :]


RE: Ehhh pay pal bank pytanie - Maj00r - 28-08-2010 14:32

w pay palu tak? no to keidy dostane kase jak juz nic nie musze robić bo iban itd nazwe bankku wszystko poprawnie wpisałem i mam jak robie dodaj rachunek bamowy jakies x 0000 poslska niepotwierdzony status podstawowy robie potwierdz psize ze 2 3 dni robcoze itd czyli co mam zrobic czekac a co onzacza ten email? keidy bd mial kase?xd


RE: Ehhh pay pal bank pytanie - Maj00r - 28-08-2010 17:38

???????????????


RE: Ehhh pay pal bank pytanie - Maj00r - 28-08-2010 19:27

Odpowie ktoś?????????