Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telefony z windows phone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Telefony z windows phone (/Temat-Telefony-z-windows-phone-125604)



Telefony z windows phone - Pawlak093 - 14-12-2015 11:54

Hej.

Ma/mial ktos kontakt z telefonem z windows phone?
Mysle czy czasem sobie nie kupic microsoft lumie 640 / 640xl ale jedynie co mnie powstrzymuje to system. Nigdy nie mialem z nim do czynienia.


RE: Telefony z windows phone - asiorek - 14-12-2015 12:04

Ja nie polecam.. Miałem, strasznie sie zraziłem. Strony, apki moim zdaniem lepiej śmigają na andku czy ios'ie niz na tym WP..


RE: Telefony z windows phone - smoku1996 - 14-12-2015 12:19

Mam z windowsem telefon. Nie narzekam bo się rzadko scina ale nie polecam bo wielu rzeczy na nim nie zrobię przez system. Jak będę kupował telefon to tylko z androidem.


RE: Telefony z windows phone - Artinesse - 14-12-2015 12:19

Ja mam HTC 8s z windowsem i telefon bardzo dobrze działa, system się nie wiesza, aplikację też działają. W porównaniu do androida jest to prosty system bez fajerwerków, ale jeżeli nie potrzebujesz jakiegoś wypasu to taki telefon z windowsem powinien Tobie wystarczyć.


RE: Telefony z windows phone - Styler - 14-12-2015 12:35

Cały interface w Windows Phone jest według mnie mało wygodny, po prostu inny przez co utrudnia to w jakimś stopniu jego używanie. Dodatkowo prędzej czy później będziesz potrzebował jakiejś aplikacji, której tu nie znajdziesz, a jest ona dostępna już od długiego czasu na Andka czy iOSa.


RE: Telefony z windows phone - mamrocik - 14-12-2015 12:53

Polecam Lumie, wszystko pięknie działa. Interfejs mi nie przeszkadza, Wszystkie gierki działają bez zarzutu Heart . Śmiało bierz Smile


RE: Telefony z windows phone - Glexab - 14-12-2015 14:13

Mam HTC 8s i jestem bardzo zadowolony, telefon mam 3 lata i nadal płynnie chodzi, aplikacji już jest sporo, ludzie narzekają na pustki w sklepie, a nigdy pewnie nie mieli telefonu z kafelkami i powtarzają tylko stare informacje.


RE: Telefony z windows phone - Pawlak093 - 17-12-2015 02:12

Dzieki za opinie, czekam na wiecej Smile


RE: Telefony z windows phone - zozols1 - 17-12-2015 05:49

Obecnie mam lumię 920 jestem z niej zadowolony bo mimo 2 lat ciągłego instalowania aplikacji nadal działa w miarę płynnie. Ogólnie jeśli chodzi o WP to chodzi on o wiele płynniej od androida o tych samych parametrach, mniej potrzebuje pamięci ram. Mimo wszystko jeśli chcesz używać tego telefonu w celach prywatnych i zarobkowych to go nie polecam z powodu małej ilości aplikacji. Nie jednokrotnie miałem tak, że chciałem pograć sobie w jakąś gierkę w którą.kumple grali, ale u mnie w sklepie jej nie było. Tak samo z aplikacją Text plus do tworzenia kont :/


RE: Telefony z windows phone - Koja - 17-12-2015 09:00

Mam telefon z wp i polecam. Model lumia 735. System o wiele płynniejszy od androida. Kafelki tez są moim zdaniem wygodniejsze, a w win10 są dodatkowe opcje związane z nimi. Gier faktycznie jest mniej, ale ja od gier mam konsole, a nawet jeśli chce sobie pograć na tel to są dostępne te najpopularniejsze. Jakieś asphalty, angry birds itp...

Jeśli kto zwraca uwagę na apki i je potrzebuje to się zawiedzie, ale jeśli komuś zależy na komfortowym korzystaniu to będzie zadowolony Wink