Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabianie na wakacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dorabianie na wakacje (/Temat-Dorabianie-na-wakacje-125591)



Dorabianie na wakacje - korposzczurek - 13-12-2015 23:06

Witam mój sposób na dorabianie na coroczne wymarzone wakacje to gra u bukmachera.
W jaki sposób to robię? zaznaczam gram systematycznie ale podkreślam chodzę normalnie do pracy i prowadzę normalne życie jak to pogodzić??
Kilka lat temu miałem dużo więcej czasu który mogłem poświęcić na analizę i samodzielne obstawianie wyników. Zajmowało to mnóstwo czasu ale średni miesięczny zarobek oscylował ok 5tys na czysto.
1.Teraz podzielę się moim sposobem gry stosowałem tak zwaną progresję . To znaczy gdy przegrywałem zakład podwajałem stawkę tak aby następna wygrana rekompensowała moją przegraną. Jakie są minusy takiej gry??
-musisz być systematyczny
- musisz posiadać kapitał
Jak to mówią NO RISK NO FUN - jestem głęboko przekonany że tylko dzięki ciężkiej pracy i odrobinie ryzyka zarobimy dobre pieniądze!!!.
Powiecie że to zabawa dla ekspertów nie znam się na pewno stracę... jest to prawdopodobne.
Natomiast w chwili obecnej w dobie internetu możesz skorzystać z typów udostępnianych przez innych. Korzystając z płatnych typów wiec że tracisz od samego początku ... zainwestowane pieniądze w typy. Ja polecam tych co udostępniają za darmo
Osobiście w chwili obecnej ze względu na brak czasu korzystam z darmowych porad bukmacherskich i jestem zadowolony. Nie zarabiam może tysięcy ale skala 500-2000 PLN w skali miesiąca jest dla satysfakcynująca

A może wy znacie jakieś strony lub fanpage na facebooku z darmowymi typami zachęcam do dzielenia się informacjamiWink

Raczej pod tym postem spodziewam się polecen darmowych typow stron www lub fanpage na facebooku


Dorabianie na wakacje - Hybrid1990 - 05-12-2019 09:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.