Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by Kiepasa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy by Kiepasa (/Temat-Typy-by-Kiepasa-125583)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Typy by Kiepasa - kiepasa - 27-12-2015 15:36

Ostatni typ na dziś, tym razem ode mnie.

Fenerbache Kobiety - Hatay BSB Kobiety

Typ: Powyżej 125.5 Pkt

Kurs: 1.83

50 zł

Koszykówka Turcja.


Edit: Oczywiście już jeden z użytkowników zaczyna trollować. Proszę ignorować wiadomości od Fox_40. Zaspamował mi połowę skrzynki dodatkowo po zablokowaniu piszę do innych użytkowników prosząc o typy. Żałosne...


RE: Typy by Kiepasa - FOX_40 - 27-12-2015 15:49

Kiepasa to ty zaczynasz trollowac! sam nie umiesz obstawiac tylko bierzesz typy od innych! jezeli zarabiasz takie pieniadze na bukmacherce jak na zalaczonych zdjeciach np: wyslane za 9000 tys a wygrales 17000 to ja bym sie nie prosil o marne 150 zl za grupe! a chcialem zebys mnie dolaczyl do grupy "na chwile" chcac zobaczyc jak ci idzie to sie boisz i kto tu trolluje i ma cos na sumieniu!!

a i jeszcze jedno to jest jego konto na blogabet dzis rano usunal avatar na inny zobaczcie jak typuje!
http://handballinsider.blogabet.com/
a przed chwila usunal konto na facebooku jako Bartosz Wojciechowski z Kętrzyna !
Ludzie to jest oszust nei dajcie sie oszukac!


RE: Typy by Kiepasa - kiepasa - 27-12-2015 16:37

(27-12-2015 15:36)kiepasa napisał(a):  Ostatni typ na dziś, tym razem ode mnie.

Fenerbache Kobiety - Hatay BSB Kobiety

Typ: Powyżej 125.5 Pkt

Kurs: 1.83

50 zł

Koszykówka Turcja.


Edit: Oczywiście już jeden z użytkowników zaczyna trollować. Proszę ignorować wiadomości od Fox_40. Zaspamował mi połowę skrzynki dodatkowo po zablokowaniu pisze do innych użytkowników prosząc o typy. Żałosne...

Bardzo słaby mecz, zabrakło sporo. Rozliczam od razu bo jadę do znajomych.

+ 630 zł.

Co do Trolla to jeśli masz problem z osobowością to idź do lekarza, jeśli z nadmiarem wolnego czasu to idź do pracy.

W portfel mi nie zaglądaj, co do grupy Ty na niej nie skorzystasz na pewno.

Dzięki za dziś i do jutra.


Edit:

Konto na facebooku mam jedno i to samo od lat a za rozpowszechnianie danych osobowych zgłoszę się do Admina o kontakt.

Nie rozumiesz chyba o co chodzi w tym wątku kompletny idioto.

Jeśli nie zaprzestaniesz ludzie stracą dobre źródło.

A co do typowania zobacz jaki mam yield Ty przeidioto.


RE: Typy by Kiepasa - FOX_40 - 27-12-2015 16:43

Jesli masz odwage to napisz do kogo pisalem o typy? I znowu klamiesz bo do nikogo nie pisalem! A co do Trolla to poprosze zobacz do slownika jezyka polskiego a pozniej pisz na innych!

TAK?! to ja ci sprawe zaloze ze mnie od trolla wyzywasz!


Typy by Kiepasa - surfer0700 - 27-12-2015 21:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.