Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D (/Temat-Zarabiamy-na-wycieczke-na-Bora-Bora-D-125578)

Strony: 1 2


RE: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Dany_02 - 14-12-2015 22:53

Dziś trochę podziałałem standardowo na fejsie, rozwinąłem nieco grupę do 1037 członków Big Grin fanpejdże też po kilka fanów złapały. Miałem kupić reklamę ale nie mam nic na paypalu a nikt nie chciał przelewu.

Dziś zarobiłem: 40.20 PLN

Cel do końca roku: 96/500 PLN

Testowałem nowe metody, w sumie to stare jednak lekko udoskonalone, zarobkowo bez większych zmian Big Grin jutro postaram się zarobić więcej Smile


RE: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Dany_02 - 15-12-2015 22:47

Dziś mega słabo, na siłę trochę chciałem wypróbować coś nowego i najlepsze konto mi padło Big Grin konwersja tragedia, jakieś tam grosze wpadły. Grupa stoi w miejscu praktycznie bo obecnie 1220 członków więc niecałe 200 tylko przybyło dziś

Dziś zarobiłem: 32.20 PLN

Cel do końca roku: 128.20/500 PLN

Jutro trzeba poszukać nowej niszy, coś co da chociaż 60-70 zł dziennie Big Grin


RE: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Dany_02 - 16-12-2015 22:39

Dziś miałem trochę prac remontowych, szukałem nowej niszy i cóż... Taka trochę sezonowa, małe zyski ale jednak coś wpada, dobre i to. Jak mawiają lepszy rydz niż nic Big Grin ważne, że bliżej celu. Rozwijanie zaplecza dziś odpuściłem, nie było czasu

Dziś zarobiłem: 48.80 PLN

Cel do końca roku: 177.00/500 PLN


RE: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Leos2011 - 16-12-2015 22:47

A na Clixsense udało Ci się zarejestrować?


RE: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Dany_02 - 17-12-2015 00:31

Przeoczylem PW, sory. Nie udało mi się, na mailu z gmaila też nie, nie wiem co jest przyczyną... Chyba, że kiedyś się zarejestrowalem ale niee, pamiętałbym chyba. Ewentualnie ktoś z rodzeństwa się rejestrował a wtedy już nic nie mogę zrobić Tongue

Jutro to sprawdze, teraz już leże w łóżku i piszę z tel więc nic nie podzialam


RE: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Dany_02 - 17-12-2015 22:32

Ch***wo ale stabilnie Big Grin Dniówka niemal identyczna jak wczoraj, najwidoczniej tyle się da wyciągnąć z tej niszy, zobaczymy co przyniesie weekend Big Grin Rozwijanie zaplecza bez szału, jakieś tam osoby wpadują, coś niby się dzieje, ale to jeszcze nie to. W weekend poszukam jakiejś alternatywy zarobku, czegoś co pozwoli na dorobienie sobie grosza. Jeżeli macie jakieś propozycje to śmiało Big Grin Tylko na żadne inwestycje póki co się nie zdecyduje bo nie mam z czym, po nowym roku będę chciał zainteresować się opcjami binarnymi i powrócić do bukmacherki. Swojego czasu szło nawet nieźle, w sumie od jakiś 7-8 lat mam styczność z tą dziedziną. Bywało lepiej, bywało gorzej, wiem, że trzymając się zasad można trochę ugrać Smile

Dziś zarobiłem: 48.60 PLN


Cel do końca roku: 225.60/500 PLN


RE: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Waldes93 - 20-12-2015 15:50

10 000 za dobę tam?Tongue


RE: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Dany_02 - 20-12-2015 16:33

No jakoś tak Big Grin nie uzupełniałem przez te 2 dni dziennika gdyż w piątek nic nie robiłem, cały dzień bez prądu a wczoraj też nie za wiele, pół dnia spożywałem dobre trunki w dobrym towarzystwie. W końcu trzeba potrenować przed świętami Big Grin

Nadal nie wpadłem na żadną genialną niszę, dobrze, że chociaż sposób na blokady kont i linków mam opanowany to nie mam się czego bać, że nagle przestanę cokolwiek zarabiać.

Rozwijanie zaplecza też bez szału ale na to jeszcze mam czas Smile


RE: Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - Dany_02 - 21-12-2015 22:45

Dawno mnie nie było... Dawno, kilka dni ale jednak Big Grin Przez weekend mało zarabiania, więcej rozrywki. Nadal bez szału ale małymi kroczkami do celu Smile

Przez weekend zarobiłem: 75 PLN

Dziś zarobiłem: 60.70 PLN

Cel do końca roku: 361.30/500 PLN


Zaplecze lekko się ruszyło, fanpejdż główny rośnie w siłę po reklamie kupionej u lonsa, jak najbardziej polecam impreza
Grupa około 1500 członków więc trochę w miejscu ale na to mam czas. Zająłem się też zarabianiem drobnych centów w Clixsense, Trafficmonsoon i shorte.st, dziś jakieś 2,5$ z tego. Kokosy to nie są ale na piwko będzie Big Grin


Zarabiamy na wycieczkę na Bora Bora :D - piotrekprorok - 23-04-2016 10:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.