Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon (/Temat-Uwazaj-na-oszustow-z-Czadu-Mozesz-zaplacic-duzy-rachunek-za-telefon-125550)

Strony: 1 2


RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - radek0389 - 13-12-2015 17:40

Temat stary, ale jak widać dla kombinatorów nadal dochodowy.
Ja mam jedną zasadę, na żadne nieznane numery nigdy nie oddzwaniam. Jeśli komuś zależy na kontakcie, to zadzwoni drugi raz. I po drugie będzie cierpliwszy, czyli poczeka na moje odebranie dłużej niż 0,1 sekundeJerk


RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - zjadamkredki - 13-12-2015 17:42

Gdzie w ogóle są oferty Pay per Call ?


RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - broofie - 13-12-2015 17:50

(13-12-2015 17:42)zjadamkredki napisał(a):  Gdzie w ogóle są oferty Pay per Call ?
https://www.google.pl/search?q=pay+per+call+networks&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=faFtVq-eOYL1PcvFj9AN


RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - rekki - 17-12-2015 17:58

(13-12-2015 17:42)zjadamkredki napisał(a):  Gdzie w ogóle są oferty Pay per Call ?

Byczekcash oferuje usługę PPC.


RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - kondekon12 - 17-12-2015 18:13

Za granicą Pay Per Call chyba oferuje duża ilość serwisów.


RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - Lucas - 20-12-2015 16:47

Przy okazji jak już znalazłem ten numer, to podzielę się z wami pewną ciekawostką Wink Otóż do mnie takie numery już wydzwaniały. Najlepsze jednak w tym wszystkim jest to, że karta była świeżo kupiona z kiosku (Plus za 5 zł), i tylko raz użyłem tego numeru do weryfikacji konta Google. To wszystko - nigdzie ten numer nie był podawany, nigdzie go nie udostępniałem, tylko i wyłącznie w Google.


RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - Pawlak093 - 20-12-2015 23:23

Opublikowany 10.04.2014






RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - bart.osz - 21-12-2015 17:21

Dzwonili do mnie na darmowy starter z lyca mobile jak weryfikowalem konto na fejsie Big Grin

Wysłane z mojego I213 przy użyciu Tapatalka


RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - kondekon12 - 21-12-2015 22:25

U mnie ostatnio często NUMERY PRYWATNE dzwonią. Może to być to? czy na numer prywatny da się oddzwonić?


RE: Uważaj na oszustów z Czadu. Możesz zapłacić duży rachunek za telefon - Money. - 21-12-2015 22:30

W ostatnich 3 dniach dzwonili 2 razy z różnych numerów Rolleyes