Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet LTE w play 25 Gb a roaming - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Internet LTE w play 25 Gb a roaming (/Temat-Internet-LTE-w-play-25-Gb-a-roaming-125534)



Internet LTE w play 25 Gb a roaming - Sahya - 12-12-2015 21:22

Witam!
Ostatnio przeniosłem (a raczej moi rodzice Big Grin) z karty na umowę na abonament. Najlepszą propozycja okazała się formuła rodzinna, w której na 4 numery otrzymuje się 25 Gb (ok. 25 000 mb) internetu i inne możliwości, które w tym temacie nie są istotne. Problem zaczął się wtedy kiedy zacząłem używać innego telefonu (htc) zamiast mojej starej cegły. Na nokii (cegła) internet działał bez przeszkód na htc jednak kiedy chce oddalić neta wyskakuje iż trzeba włączyć roaming danych i że może się to wiążąc z dużymi opłatami tylko że mojej siostrze wszystko dobrze chodzi i podobno zasięg lte jest u nas w domu (może trochę słabszy ale jest). Więc mam pytanie: czy rzeczywiście opłaty będą duże czy mogę sobie używać tego niby roamingu bez dodatkowych kosztów czy to po prostu wina telefonu? Z góry dzięki za pomoc Big Grin


Internet LTE w play 25 Gb a roaming - damianus627 - 12-12-2015 22:33

Jak nie wyjedziesz z naszego pięknego kraju to wysokich opłat miał nie będziesz. Roaming krajowy nie jest płatny, a polega na tym, że gdy nie masz zasięgu Play, to przełącza ci na zasięg innej sieci (np. Orange).


RE: Internet LTE w play 25 Gb a roaming - Sahya - 12-12-2015 22:44

Aha dzieki teraz zauważyłem że mam zasięg z T-Mobile a operator play. Masz reputa Smile


Internet LTE w play 25 Gb a roaming - unforgivable - 13-12-2015 12:46

Od ponad miesiąca zamiast 25 jest nielimitowany ale jak już masz umowę to zostajesz przy tych 25

Wysłane z koziej trąbki


Odp: Internet LTE w play 25 Gb a roaming - Sahya - 13-12-2015 14:48

Oj tam i tak te 25gb to dużo jak dla mnie. Smile

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2