Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka książka do nauki C++? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Jaka książka do nauki C++? (/Temat-Jaka-ksiazka-do-nauki-C-125505)



Jaka książka do nauki C++? - Damkofr - 11-12-2015 22:55

Tak jak w temacie jaka książka będzie najlepsza? Myślę cały czas o symfoni c++.
Jak myślicie będzie odpowiednia jeśli dopiero zaczynam z programowaniem.

Narazie tak na luzie sobie ogarniałem podstawy typu zasada działania zmiennych itp. Czyli takie naprawdę łatwe programy.

Może znacie jakieś inne jednak lepsze od symfoni c++?


RE: Jaka książka do nauki C++? - mateusz307 - 12-12-2015 17:15

Korzystam z:
"Język C++ Szkoła programowania" Stephen Prata

Mogę ci ją polecić Smile


RE: Jaka książka do nauki C++? - Damkofr - 12-12-2015 19:05

Słyszałem różne opinie o tej książce. Najczęściej przewija się wśrod polecanych Symfonia ale tez nie wiadomo czy są to ludzie ktorzy też tak jak ja są początkującymi.


Jaka książka do nauki C++? - damianus627 - 12-12-2015 22:38

(12-12-2015 17:15)mateusz307 napisał(a):  Korzystam z:
"Język C++ Szkoła programowania" Stephen Prata

Mogę ci ją polecić Smile

Też z niej korzystam w przygotowaniach do matury i mogę polecić, ale odrazu mowię że wcześniej znałem podstawy języka C++.


RE: Jaka książka do nauki C++? - b_ek - 14-12-2015 00:11

(12-12-2015 19:05)Damkofr napisał(a):  Słyszałem różne opinie o tej książce. Najczęściej przewija się wśrod polecanych Symfonia ale tez nie wiadomo czy są to ludzie ktorzy też tak jak ja są początkującymi.

Podobnie jak ty ja też jestem początkującySmile

Symfonia C++ także została mi polecona wiec na święta sobie kupuje.

Od siebie mogę polecić Ci DARMOWĄ stronkę z kursem c++, korzystam z niej miesiąc i jestem zadowolony. http://cpp0x.pl/

Warto spróbować, może akurat się Ci spodoba Wink


RE: Jaka książka do nauki C++? - Damkofr - 14-12-2015 00:15

A co myślicie o jakimś płatnym kursie/korepetycjach?


RE: Jaka książka do nauki C++? - dzemba - 25-12-2015 22:23

Nie używaj ich, masz wszytko w internecie, książki traktuj jako ciekawostki, mogą by przydatne, ale na pewno nie są niezbędne do nauki.


RE: Jaka książka do nauki C++? - mateusz307 - 27-12-2015 23:23

(25-12-2015 22:23)dzemba napisał(a):  Nie używaj ich, masz wszytko w internecie, książki traktuj jako ciekawostki, mogą by przydatne, ale na pewno nie są niezbędne do nauki.

Chyba internet traktuj jako ciekawostkę. Nauka tylko i włącznie z książki -> dlaczego? W całej książce jest jeden "model/sposób" pisania kodu. Ucząc się z internetu co chwila masz inaczej napisany kod, więc trudniej się uczyć. Jak masz ciągle to samo to jest łatwiej. No, ale zależy jak kto się uczy Smile Ja proponowałbym książkę.