Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. (/Temat-Zarabianie-bez-inwestycji-Program-partnerski-125493)



Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - something19 - 11-12-2015 18:53

Polecam sprawdzony program partnerski bez inwestycji własnych pieniędzy - można zarobić miesięcznie od 500 do 1500zł. Ponadto oferujemy szkolenia, gdzie uczymy krok po kroku jak zarabiać, więc wystarczą tylko Twoje chęci i zapał do pracy by osiągnąć sukces.
Chcesz zarabiać z Nami??? Wypełnij formularz poniżej:
http://wgrupiesila.pl/sp-mk


Mam nadzieję, że jeszcze takiego wątku tu nie było ;-)
Ale mimo wszystko polecam, bo wiem, że warto, poważnie ;-)
Jeżeli ktoś zechciałby przejść razem ze mną szkolenia to zapraszam do wypełnienia formularza :-)


RE: Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - selfie - 11-12-2015 18:56

Wygląda gorzej niż subkiller, nie przekonuje mnie to.


RE: Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - something19 - 11-12-2015 18:58

Co mam napisać, cóż. Nie namawiam nikogo. Jeśli kogoś to przekonuje, zapraszam. Domyślam się też, że nie wszyscy skorzystają, także ten ;-)


RE: Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - szykiryki - 11-12-2015 19:32

Proponuje popracować nad wyglądem landing page'u. Wygląda niezachęcająco...


RE: Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - something19 - 11-12-2015 19:44

Dzięki Smile


RE: Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - something19 - 14-12-2015 18:19

Jeśli można...
Jest to program partnerski, który oferuje dość sporo sposobów na zarobienie pieniędzy. Oczywiście rejestracja jest darmowa.
Szkolenie każdy zapisany dostanie za darmo ode mnie.
I przepraszam za wszelkie namowy ;-)


RE: Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - MistGun - 15-12-2015 18:05

No zobaczymy, zapisałem się. Lecz nad stroną trzeba popracować wygląda jak typowa reklama z lat 90.


RE: Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - MaLiN - 16-12-2015 01:19

Szczerze? Jak nie ma jakiegoś chociażby wstępnego info, na czym by to miało polegać, to raczej nie zachęcisz ludzi do rejestracji...


Popracuj nad stroną: http://wgrupiesila.pl/ - wordpress, fajnie ale tak się nie zostawia głównej strony Rolleyes A i tematy można podbijać co 7 dni!


RE: Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - something19 - 16-12-2015 20:05

Problem w tym, że ja nie bardzo znam się na tworzeniu tego typu stron. Może polecicie jakieś darmowe kreatory czy coś podobnego? Albo jakieś poradniki, gdzie mogę dowiedzieć się, jak samemu stworzyć taką stronę? Z góry dziękuję. A i dziękuję za zwrócenie uwagi, teraz wiem, nad czym mam jeszcze popracować.
PS. Znacie jakieś lepsze programy partnerskie od Money2Money? Comperia Lead np?


Zarabianie bez inwestycji. Program partnerski. - piotrekprorok - 16-12-2015 20:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.