Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie obecnie najlepiej zainwestowac bitcoin?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie obecnie najlepiej zainwestowac bitcoin?? (/Temat-Gdzie-obecnie-najlepiej-zainwestowac-bitcoin-125437)



Gdzie obecnie najlepiej zainwestowac bitcoin?? - hubertb9 - 10-12-2015 13:26

Witam.Gdzie polecicie zainwestowac bitcoin?
Mam zamiar zainwestowac okolo 10zl.
Moge zarejestrowac sie z refa Wink


RE: Gdzie obecnie najlepiej zainwestowac bitcoin?? - mikuss - 10-12-2015 13:31

(10-12-2015 13:26)hubertb9 napisał(a):  Witam.Gdzie polecicie zainwestowac bitcoin?
Mam zamiar zainwestowac okolo 10zl.

@[hubertb9] Ty to tak serio czy trolujesz ?
z 10 zł niech pomyślę ...
myślę i myślę i wychodzi że nigdzie bo to za mało by coś z tego zrobić


RE: Gdzie obecnie najlepiej zainwestowac bitcoin?? - erner - 10-12-2015 13:36

Polecam MinuteBTC. Wpłaty/wypłaty instant. Link do tematu tutaj Co prawda 10zł to mały wkład ale lepiej żeby BTC się mnożyło niż leżało i nic nie robiło.


RE: Gdzie obecnie najlepiej zainwestowac bitcoin?? - jamroczik - 10-12-2015 14:23

No kupowanie za gotówke i to jeszcze słabą obecnie złotówkę przy tym kursie bitcoina to chyba średnio opłacalne. A czy kurs ma także wpływ na to ile wykopiemy czy dostaniemy bitcoinów w danym faucecie? Nie znam sie na tym totalnie, ale na logikę mają oni koszty stałe, niezlezne od kursów, pytanie czy ich nie "dokręcają" w zalezności od tego jaka jest sytuacja.


RE: Gdzie obecnie najlepiej zainwestowac bitcoin?? - Darken - 10-12-2015 15:18

http://compound.fund/ref/1253 min 1$ wplaty. Strona byłego CEO Paidverts