Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GTA V - konto Steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GTA V - konto Steam (/Temat-GTA-V-konto-Steam-125404)



GTA V - konto Steam - Spertion - 09-12-2015 19:25

Czy mógłby mi ktoś podać na PW hasło i login do konta Steam z GTA V do grania offline lub podać stronę, gdzie mogę kupić dostęp do takiego konta przez PayPal? Nie wiem na ilu fps mi pójdzie, więc wolę sprawdzić przed zakupem. Big Grin


RE: GTA V - konto Steam - Ascoran - 10-12-2015 16:19

Kradzież konta steam zawsze spoko Smile
Jak chcesz sprawdzić to pozostaje Ci tylko pirackie wersje - na yt poszukaj pewnie masa tego jest


RE: GTA V - konto Steam - xavi512 - 10-12-2015 17:48

Ja miałem kiedyś dane do steama zakupione na allegro. Mimo, że w trybie offline powinno działać to jednak wywalało, gdy korzystali inni w tym samym czasie. Jak nie chcesz grać online to nie lepiej ściągnąć sobie pirata?


RE: GTA V - konto Steam - Spertion - 10-12-2015 18:29

Wiem, że mógłbym ściągnąć pirata, ale wtedy musiałbym 2 raz pobierać te 60gb. A tak bym kupił na steamie, jak by dobrze działało i bym nie musiał pobierać. Rolleyes


RE: GTA V - konto Steam - Ascoran - 10-12-2015 18:53

Nikt Ci konta i gry wartej ponad 100zł nie da...
Szczególnie że konto można łatwo ukraść - pozostaje ściągnąć pirata i po sprawie - przy "normalnym" necie nie powinno być to dłużej niż jeden dzień więc nie widzę problemu...


RE: GTA V - konto Steam - Spertion - 10-12-2015 19:15

Konto warte 4 złote na allegro, ale nie ma płatności pp.
Przy normalnym necie i po co 2 razy pobierać?

Do zamknięcia, bo widzę, że nic z tego nie będzie.


GTA V - konto Steam - MaLiN - 08-04-2017 12:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.