Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! (/Temat-Szybki-Z-LIST-czyli-bardzo-szybki-sposob-na-zebranie-znajomych-1254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - lockerzhunter - 30-03-2010 18:00

Demotywatory to najlepszy sposób z dotychczasowych jakie próbowałem , bo ciągle przychodzą do mnie maile od ludzi Tongue więc + za to ze ktoś go wreszcie opisał i dał zdjęcie etc. Smile


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Lejton - 31-03-2010 18:57

kurde mi coś nie wychodzi pisze na czatach i wogóle wszedzie gdzie się da i chu* moze przez kilka godzin się ktoś zarejestruje ale to też rzadko


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - przybysz_ - 01-04-2010 21:00

http://zlist.pl/szybkiezaproszenia/index.php
DARMOWE ZAPROSZENIA LOCKERZ.COM
http://zlist.pl/szybkiezaproszenia/index.php
DARMOWE ZAPROSZENIA LOCKERZ.COM


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Bazor - 03-04-2010 03:56

pff stare ;p
ja tak robiłem z SMSami za 10zl Wink
Gołe fotki = SMS 10zł (oczywiscie sie podowalem za dziewczyne xD)


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - lockerzhunter - 03-04-2010 08:56

Ey wam też coś takiego wychodzi na demotach że cała strona robi się biała ijakiś tam błąd wychodzi i pisze żeby przekazac go adminom Tongue
Czy dostałem bana? Big Grin bo moge oglądac a nie moge dodawac ani wiadomości czytac. Dodatkowo w innej przeglądarce nie moge się zalogowac Big Grin


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - damal123 - 03-04-2010 13:07

(03-04-2010 08:56)lockerzhunter napisał(a):  Ey wam też coś takiego wychodzi na demotach że cała strona robi się biała ijakiś tam błąd wychodzi i pisze żeby przekazac go adminom Tongue
Czy dostałem bana? Big Grin bo moge oglądac a nie moge dodawac ani wiadomości czytac. Dodatkowo w innej przeglądarce nie moge się zalogowac Big Grin

Pewnie ban Tongue
Popieram przedmówców demoty to najlepszy sposób. Już niewiele znajomych brakuje mi do z-lista.


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - lockerzhunter - 03-04-2010 13:09

fakt to byl ban Tongue do czerwca Big Grin ale najgorsze to ze znajomych juz nie moge dodawac Sad


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - shaggan - 03-04-2010 16:10

Macie jakiś nowy albo skuteczny sposób na z-list ? ..NkSender już mnie męczy bo blokują konta ....a chaty i irc są mozolne i mało owocne Tongue


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - damal123 - 03-04-2010 18:45

Ten ban na demotach to na ip czy jak? Bo dostałem niestety Tongue


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - lockerzhunter - 03-04-2010 19:14

na ip bo 2 konto tez jest zbanowane a z niego nie korzystałem Tongue kwietniowa restock mowi baj baj Tongue