Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! (/Temat-Szybki-Z-LIST-czyli-bardzo-szybki-sposob-na-zebranie-znajomych-1254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - MAIKEL1946 - 22-03-2010 21:45

nie dostaniesz za to bana spójrz logicznie czy masz wpływ na to co inni robią ze swoim kontem ??? Wink


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - _Pablo_ - 22-03-2010 21:57

No wiadomo, że nie, ale wole zapytać niż mieć póżniej niespodziankiSmile


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Wenersky - 28-03-2010 18:33

Tak sobie myslę- jeżeli na 1 dom może byc max 5 kont; za większą ilosc dostaje się bana, to czy ktos kto zaprosił np. 20 kont z jednego IP też dostanie bana?
Bo jeżeli nie, to można by się zgadac z jakims kumplem, który nie ma/nie korzysta z konta lockerz i nabic z-lista, a koledze to i tak by wszystko jedno było?


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - ZimnyFCB - 28-03-2010 19:09

Ja dużo znajomych zdobyłem na chacie z interii
Robiłem sobie tymczasowe nicki - przeważnie Ann17 ;P
I pisałem :
"Wysyłam swoje sexy foty z twarzą za zaakceptowanie zaproszenia na lockerz.com > priv!!"

I zdobywałem "znajomych"
Po 2 dniach znudziło mi się to - ogólnie to spędziłem tam na zapraszanie ludzi 4 dni

(28-03-2010 18:33)Wenersky napisał(a):  Tak sobie myslę- jeżeli na 1 dom może byc max 5 kont; za większą ilosc dostaje się bana, to czy ktos kto zaprosił np. 20 kont z jednego IP też dostanie bana?
Bo jeżeli nie, to można by się zgadac z jakims kumplem, który nie ma/nie korzysta z konta lockerz i nabic z-lista, a koledze to i tak by wszystko jedno było?

Niby można na 1 kompie (1 ip) tworzyć 5 kont na lockerz - że np. rodzine zapraszasz?


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Damian260 - 29-03-2010 22:26

jestem tu nowy nie wiem jak wam ale te wasze sposoby mi nie pomagaja ;/


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - szulakaluble - 29-03-2010 23:44

Daruj sobie nksender tyle ci powiem. Najlepsze sposoby to omegle i demotywatory. Robisz własna stronę z zaproszeniami wstawiasz demota a w źródło podajesz link do tej strony.
Pomysł dla leni to robisz kilka maili, wysyłasz tam zaproszenia i będąc u kogoś rejestrujesz się...


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - turek092 - 30-03-2010 07:29

To teraz ja wyskoczę z moim pytaniem może będzie nie na miejscu ale jest związane z Z-list otóż to Z-LIST otrzymałem 16.03.2010 LOCKERZ pisał że osoby które otrzymały Z-LIST przed 19.03.2010 otrzymają od nich koszulkę a ja do tej pory żadnego maila nie otrzymałem a tym bardziej koszulki. Niektóre osoby z forum już śmigają w koszuleczce Big Grin czy to może być powód do zmartwień ?> czy koszuleczkę otrzymam a mail jest nie potrzebny z góry Dziękuje


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Bagin - 30-03-2010 08:30

Ok widzę że nikt tylko ja wpadł na "genialny" pomysł jak zdobyć status Z-LIST. (mi się to udało akurat w 2 dni) A więc: Zakładamy konto na demotywatorach (http://www.demotywatory.pl) I czekamy 2 dni aby muc dodawać demotywator. Ci co mają już konto mogą zdobyć status w dzień! Ściagamy obraz jpg na dysk http://images36.fotosik.pl/165/5e0f8b603c68a232.jpg Odpalamy PS/painta dodajemy numer gg. Następnie wrzucamy nasz "demotywator" Po 1 minucie mamy z 4 wiadomości z prośbą wysłania zaproszenia! Trzeba pamiętać aby usunąć demotywator po upływie ok 20 minut aby nie zaśmiecać i aby nie dostać bana od administratora serwisu. Proponuje założyć nowy numer gadu-gadu. Gdy będziemy rozmawiać pamiętajmy aby być mili i oferować pomoc w rejestracji. Gdy zobaczymy ze nieznajomy/nieznajoma zarejestruje się a nam zmaleje do statusu Z-List wklejamy link z youtube do poradnika jak korzystać z lockerz.com i link do tego forum z informacją ze tutaj wszysto jest napisane w razie problemów. Mam nadzieje że pomogłem Cool


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - szulakaluble - 30-03-2010 12:13

(30-03-2010 08:30)Bagin napisał(a):  Ok widzę że nikt tylko ja wpadł na "genialny" pomysł jak zdobyć status Z-LIST. (mi się to udało akurat w 2 dni) A więc: Zakładamy konto na demotywatorach (http://www.demotywatory.pl) I czekamy 2 dni aby muc...


Ten "twój" genialny pomysł opisałem 2 posty wyżej.... Jednak nie jesteś tak wyjątkowy jak myślisz, a pomysł ten juz od dawna jest stosowany przez wielu.... no i to "muc" bije po ślepiach...aj


turek092 na maila czeka sie nawet i miesiącami co dopiero na koszulkę.... Ty chciałeś żeby w ciągu tyg przysłali ci koszulkę?
Nie boj sie koszulka do ciebie na pewno trafi o ile masz dobrze dane w profilu a czas jej przyjścia to grubo ponad miesiąc.


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - turek092 - 30-03-2010 16:02

Właśnie od czasu mojego z-list minęło już około 2 miesięcy xD i chciałem się upewnić czy tak długo się czeka czy coś przeoczyli Big Grin