Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! (/Temat-Szybki-Z-LIST-czyli-bardzo-szybki-sposob-na-zebranie-znajomych-1254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - kusti - 05-03-2010 23:01

Pomysł fajny... tylko ludzie boją sie podawać sowich emaili


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - sznikers99 - 06-03-2010 08:11

próbowałem z tym i nie wypaliło tak samo z omegle.com może podłapiecie pare osób ale to nie duzo i straszna strata czasu
mi zostało 10 osób 6 wbiłem w jeden dzień robiłem maila na o2.pl (najszybciej dochodzi) wysyłałem zapke kopiowałem link do strony z rejestracją dawałem kumplowi on wpisywał dane i +1friend najbardziej legalny sposób


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Bolt - 06-03-2010 08:26

Ale to też nie jest tak bardzo bezpieczne... Może być za to banik :/ zobaczą, że np. podobne maile czy coś to się mogą przyczepić. Ja tam wole na legalu jechać


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - sznikers99 - 06-03-2010 09:18

jak mają sprawdzic że podobne maile one są poprostu na o2.pl jak cos im nie bedzie pasilo to im wytlumacze ze moje zaproszenia dochodza na wp onet i interie i tyle dlatego porosilem znajomych zeby robili na o2 na gmailu sie im nie chcialo robic bo trzeba aktywowac z innego maila (tak im to powiem) mam nadzieje ze uwierza


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - plik - 06-03-2010 09:22

I ja o tym właśnie cały czas mówię, żeby robić na legalu. Wystarczy się emaili wymienić.


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - BoneR - 06-03-2010 09:51

a jak się ta osoba zarerestruję i nie będzie korzystała z konta to lockerz nie da bana ? ;]


a powiedzcie mi czy jak brat sobie konto założy to dostane bana ? ;] bo by był gites jak bym bana nie dostał xD mam narazie 11 zaproszonych reklama na gg 500 nr mam i na steam xD



PS: jana mircu mam reklame swoją wysyłam i odpisują jestem zainteresowany ja tłumacze zapro wysylam i gitarka ;p


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - obiKsg - 06-03-2010 10:20

drogi plik albo jesteś taki tępy, albo tępego udajesz. Chcesz zeby tutaj sie wszyscy pozapraszali z forum (tak wywnioskowalem z poprzedniej wypowiedzi) i będą bany leciały, bo kazdy tu ma konto ~~


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - pawliszon - 06-03-2010 11:46

Hehe, dokładnie pomysł jest do bani bo nie dość, że on dostanie bana to jeszcze Ci, którzy zgodzili sie mu pomóc. Ludzi trzeba zapraszać nowych, nie powiązanych dotąd z Lockerz - wtedy jest najbezpieczniej. Jest to trudne ale do zrobienia.


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - plik - 06-03-2010 16:51

Widze że nikt nie wiem o co mi chodzi, ale dobra róbcie po swojemu.


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - sznikers99 - 08-03-2010 19:02

zostały mi 3 osoby jak dostane bana to wam napisze jak nie to bede sie z was smial!