Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! (/Temat-Szybki-Z-LIST-czyli-bardzo-szybki-sposob-na-zebranie-znajomych-1254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Bolt - 31-01-2010 19:25

Ja zmieniam jak wysyłam do nieznajomych a co do icq to oni piszą jakimiś skrótami i nie rozumiem o co im biega Sad Jeszcze 11 osób do z-listera potrzebuje Sad


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - zysiek9 - 01-02-2010 09:30

mógłby ktoś mi podać jakieś e-meile osób chętnych do zarejestrowania się ? Ja siedze na tym czasie i nikt nie chce się zarejestrować Sad
Albo dajcie jakąś przykładową rozmowe


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - BartuS - 01-02-2010 10:10

Próbowałem. Podpisałem się jako "SexyPussy" i mnie wypieprzyli z chata ;p


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Zellus - 02-02-2010 20:46

Muszę nadmienić że jak się znajdzie ktoś 'nakręcony' to sposób może stać się obleśny i wogóle nieprzyjemnySad

Ale 2 osoby już są i to się liczyTongue jak to mówią cel uświęca środki


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - skureczka - 09-02-2010 14:24

JA zdobylem polowe freinds przez dawanie kasy w grze mmorpg my-fantasy , reszte wzieli mi sie koledzy i pisalem na steamie Smile


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - adminek - 10-02-2010 16:22

ja tez mam dobry sposób stronka http://www.omegle.com ! nie musisz sie rejestrowac tylko znac dosc dobrze angielski ale w dzisiajeszych czasach to chyba mały problem. Piszesz ze jestes Katie i ze zbierasz zaproszenia na dzieci czy cos takiego . :]


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - rubik - 12-02-2010 18:56

nie działa to ....

pomyliłem sobie słowa xD


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - grzaanka - 26-02-2010 15:13

haha, niezły pomysł, zwłaszcza, że na czatach to przeważnie siedzą jakieś oblechy, co tylko o jednym myślą.

a nie można po prostu założyć kilka kont e-mail i fikcyjnych kont ? czy oni to sprawdzą czy coś w tym stylu ? ;>


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Alcor - 26-02-2010 15:16

Tak mogą to sprawdzić. Smile


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Tiger04 - 01-03-2010 19:36

Ja tam wlazłem na kurnik napisałem, że dają nagrody za darmo napisało ze 20+ osób przyjęła 1/2 potem wbiłem na tibie oferowałem tibijską kasę za zarejestrowanie i złapałem ze 20 osób =]