Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! (/Temat-Szybki-Z-LIST-czyli-bardzo-szybki-sposob-na-zebranie-znajomych-1254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - rastex - 30-01-2010 14:07

Fajne Smile a mzoe ktos kto zna angielski da kilka zdan po angilesku dla bladych ? ;> te takie podstawowe, zebym nie musil z translatora tlumaczyc bo pozniej sie okaze ze cos zle tlumaczy :// ...


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Gumowy - 30-01-2010 16:54

lol ledwo wlazem miałem nick sexy_anna to ludzie mi pisali teksty w stylu "Are u want watch my naked pennis" Sposób dobry ale wole poszukac na jakiś polskich czatach ludzików Smile


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Mathis K - 30-01-2010 19:27

Alcor te twoje pomyslyBig Grin no ale nie ma co poradnik niczego sobie, sprobuje na koncie "taty":p


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Zellus - 31-01-2010 09:56

A mógłby ktoś podać jakąś przykładową rozmowę bo nie do końca zrozumiałem. Ma być coś w stylu "Jak zarejestrujesz się na lockerz to wymienimy się fotkami"?


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Alcor - 31-01-2010 10:22

(30-01-2010 19:27)Mathis K napisał(a):  Alcor te twoje pomyslyBig Grin no ale nie ma co poradnik niczego sobie, sprobuje na koncie "taty":p

Że co ? xD


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Magnus - 31-01-2010 11:58

ja na interii juz bana nie raz dostałem xD ;]


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Songoku - 31-01-2010 12:14

Fajny poradnik, ale jakie później jaja są. Big GrinBig GrinBig Grin
Ja napisałem że wymienię się fotami jak ktoś przyjmie zaproszenie.
Kilka osób się zarejestrowało, a później wysłałem fote starej baby z fajką w pysku. Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Shine - 31-01-2010 15:38

Hardkor normalnie : D, wbiłem i od razu kilkanaście czatów się otworzyło Big Grin.


[Obrazek: Beztytuu-3.jpg]


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Mathis K - 31-01-2010 16:29

hah only naked photosBig Grin


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - kamcior - 31-01-2010 19:08

Konto na sąsiada, tatę...? Nie łatwiej zmienić na chwilę dane osobowe?