Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - konta, pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - konta, pomoc (/Temat-Facebook-konta-pomoc-125385)



Facebook - konta, pomoc - xDesinx - 09-12-2015 15:27

Witam, gdy wczoraj reklamowałem na facebooku moje prawie wszystkie konta dostały weryfikacje, wyskoczył komunikat że dodaje za szybko posty i że aktywność jest za duża czy coś, zweryfikowałem to weryfikacją zdjęciową i dzisiaj te konta dostają już unblocka, tzn. że będę mógł dodawać znów posty i tutaj jest moje pytanie. Mianowicie czy teraz gdy moje konto przeszło już przez tą weryfikację to będę mógł dodawać posty tak w miare szybko czy raczej nie? I co ile dodawać posty na grupach tak żeby nie wyłapać bana? I na ilu grupach max spamować jednym kontem? Z góry dziękuje za odpowiedź.


RE: Facebook - konta, pomoc - aero2 - 09-12-2015 15:33

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie blokada na pisanie jest zawsze po 20-30 wysłanych postach od grudnia.


RE: Facebook - konta, pomoc - Waldes93 - 09-12-2015 15:37

Zależy jakie konto. Jak konto stabilne w miarę dobry staz. Wystarczy rok to i puscisz spam na 500 grup tylko z delay np 30sekiund a nie 5sek a jak świeże ma z tydzień to 30 postów i już weryfikacja..


RE: Facebook - konta, pomoc - mativip - 09-12-2015 16:00

Generalnie nie spamuj też ciągle, lepiej rób sobie przerwy.. ile masz grup na kontach?


RE: Facebook - konta, pomoc - Krakersik - 09-12-2015 16:19

Będą dobijać weryfikacjami co jakiś czas Wink


RE: Facebook - konta, pomoc - jamroczik - 09-12-2015 16:43

Po tym statusie który masz nie zapostujesz niczego teraz - jest ono w statusie zamrożonym.


RE: Facebook - konta, pomoc - xDesinx - 09-12-2015 23:48

@Waldes93 Moje konta średnio mają po miesiącu i dodaje 11 postów i po 5 minutach dodaje kolejne powiedzmy 5 i wtedy jest już weryfikacja, a gdy dodałem tylko te 11 nie było weryfikacji ale po godzinie posty zostały usunięte ze wszystkich grup, mimo że ja tego nie robiłem a konta nie miały weryfikacji co mnie zdziwiło. @mativip Mam coś około 15 kont i średnio używam te konta tzn. powiedzmy raz na 3 dni używam te konta znaczy po kolei idą te konta, w kolejce i wychodzi mi że co 3 dni używam tych kont. Mam 60 grup na kontach z czego zawsze na jednym koncie dodawałem 30 postów i zmieniałem na inne konto, by nie dostać blokady a teraz od przedwczoraj występuje ta blokada na wszystkich przeglądarkach że po tych 15 postach blokuje mi to konto - tyle że na jeden dzień. @Krakersik ale wcześniej tak nie było, jedynie same weryfikacje zdjęciowe i potem znowu mogłem spamować, bez żadnej blokady. @jamroczik Wiem, dzisiaj została mi zdjęta ta blokada i chciałem sprawdzić czy dalej dostanę blokadę i okazało się że po 15 postach dalej dostałem blokade, też na jeden dzień. Ma ktoś jakieś pomysły jak to obejść by nie blokowało mi tych kont i bym mógł dodawać więcej postów na jednym koncie? I co ile dodawać tych postów i ile i w jakim odstępie czasu?