Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów (/Temat-YouTube-promocja-na-plecach-wiekszych-YTuberow-125384)

Strony: 1 2


YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - SurpriseYT - 09-12-2015 14:53

Witam!

Już pare lat siedze na YT i mam pytania co do promocji przy pomocy większych kanałów. Ma ktoś wiedzę i doświadczenie? Albo jak można prosić o pomoc kogoś większego, żeby coś ugrać?

- Subskrypcja przez większego kolege coś Nam pomaga?
- Wzajemna subskrybcja?
- Komentowanie, lajkowanie coś pomaga?

Cały czas mnie ludzie atakują na YT, żebym ich subskrybował lub obejrzał ich filmik. Jak to działa bo może przez brak posiadanej wiedzy nie mieszkam w ciepłych krajach ;-) ?


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - Johan1050 - 09-12-2015 21:53

Hej,
Subskrypcja pomoże nam, jeśli ten "kolega" prowadzi kanał o tematyce podobnej do Twojej. Jego fani się pewnie zainteresują również Twoim kanałem.
Ogólnie ze swojego doświadczenia wiem, że najważniejsze na chwile obecną są lajki, czas wyświetlania filmu, jak i oczywiście jego wyświetlenia. Czytałem na innym forum, że tym większa ilość lajków, to tym lepsze pozycjonowanie filmu. Będzie większa szansa, że pokaże się innymi użytkownikom w "polecanych".
To po części moja opinia, więc mogę mylić się. W końcu też nie mieszkam w ciepłych krajach. Smile
Pozdrawiam.


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - xRevolution - 09-12-2015 22:01

Mam kilka pytań co do twojego kanału:
1. Jaki content posiadasz na kanale?
2. Widzowie z Polski?
3. Kanał prowadzony regularnie?
4. Ilośc subskrybcji?
5. Czy istnieje mozliwosc współpracy z Toba? Mam gamingowy content Big Grin


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - Johan1050 - 09-12-2015 23:08

Niestety nam nie uda się nawiązać współpracy, ponieważ jeśli siedzisz w gampingu, to doradzam szukać osób, którzy również się tym zajmują.. "Gry łączą, a nie dzielą". Pozdrawiam. Wink


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - xRevolution - 10-12-2015 07:24

(09-12-2015 23:08)Johan1050 napisał(a):  Niestety nam nie uda się nawiązać współpracy, ponieważ jeśli siedzisz w gampingu, to doradzam szukać osób, którzy również się tym zajmują.. "Gry łączą, a nie dzielą". Pozdrawiam. Wink

Dlaczego odradzasz szukać osob, które sie tym zajmują? Big Grin


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - selfie - 10-12-2015 07:55

@[xRevolution] Doradza Big Grin


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - xRevolution - 10-12-2015 09:55

(10-12-2015 07:55)selfie napisał(a):  @[xRevolution] Doradza Big Grin

Ups, moja pomyłka, przeczytałem odradza Big GrinD


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - ganixon - 10-12-2015 10:24

(10-12-2015 09:55)xRevolution napisał(a):  
(10-12-2015 07:55)selfie napisał(a):  @[xRevolution] Doradza Big Grin

Ups, moja pomyłka, przeczytałem odradza Big GrinD

Tak samo przeczytałem. beka beka


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - SurpriseYT - 10-12-2015 19:57

1. Jaki content posiadasz na kanale?
Zabawki
2. Widzowie z Polski?
Nie, anglojęzyczny kanał
3. Kanał prowadzony regularnie?
Tak
4. Ilośc subskrybcji?
26k
5. Czy istnieje możliwość współpracy z Toba? Mam gamingowy content Big Grin
Współpraca tylko w moim temacieSmile i to też do dogadania

Ale wróćmy do tematu. Ktoś ma większą wiedzę?


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - mateusz307 - 10-12-2015 21:51

Kup 100 tys subskrypcji i samo poleci potem z górki, youtube sam cię zacznie reklamować. Teraz te subskrypcje są warte tyle co like pod filmem czyli nic Smile Kiedyś jak ktoś miał 300 tys to był gość, a teraz byle kto ma mln.