Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? (/Temat-Dlaczego-mam-zerowe-statystyki-na-shorte-pomimo-wejsc-125377)

Strony: 1 2


Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - DarkVader - 09-12-2015 13:22

Zarejestrowałem się na shorte (jedynie nie uzupełniłem własnych danych, ale to chyba nie ma nic do rzeczy?) wkleiłem kilka skróconych linków i wiem, że kilkadziesiąt osób na bank w nie weszło klikając "skip this ad", (ja sam również na próbę wszedłem we własne linki) ale na shorte statystyki odwiedzających tj. "visitors" wciąż zerowe... O co chodzi? Czy ja coś źle robię skoro wejścia nie są naliczane czy po prostu nie są one zliczane na bieżąco? Jeśli to drugie to bez sensu, bo nie mogę nawet sprawdzić ile wejść generuje dany link, eee


RE: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - DarkVader - 10-12-2015 19:22

I nadal zero wyświetleń... Ktoś mi powie o co chodzi? Sad


RE: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - Arko021 - 10-12-2015 19:25

Może jest przerwa techniczna, często też tak miałem , że kilka godzin stała ta sama liczba wejść a potem wróciło do normy


RE: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - DarkVader - 10-12-2015 19:40

Ja się wczoraj z rana zarejestrowałem, zaraz po tym wkleiłem kilka linków w różnych miejscach, pewnie już jest z kilkaset wejść, ale do teraz staty zerowe...


RE: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - Ascoran - 10-12-2015 19:48

Z Twojego IP może nie liczyć...


RE: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - DarkVader - 10-12-2015 20:15

Dlaczego? Nie zrobiłem niczego niezgodnego z regulaminem. No chyba, że nie można skracać wcześniej już skróconych linków? Jeden z linków, które wrzuciłem na shorte był już skrócony w zapodaj.net - może o to chodzi? Inny najpierw skróciłem w shorte, a następnie w bitly.pl, no ale prawie wszyscy ponownie skracają linki, a resztę skróciłem tylko raz w shorte i wklejałem je "bezpośrednio" w różne miejsca.


RE: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - dazy19 - 10-12-2015 23:17

prZez ten skracacz bitly i inne nawetvjakny Ci zaliczalo wejscia potem to i tak wylapiesz bana przed wyplata ^^


Odp: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - Sahya - 14-12-2015 21:09

Jeśli adblock blokuje reklamy to nic nie zliczy

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Jeśli adblock blokuje reklamy to nic nie zliczy

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - skorzany85 - 15-12-2015 18:56

(14-12-2015 21:09)Sahya napisał(a):  Jeśli adblock blokuje reklamy to nic nie zliczy

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Jeśli adblock blokuje reklamy to nic nie zliczy

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Adblock nie ma tu nic do rzeczy, jeśli ktoś ma zainstalowanego adblocka to jedynie musi czekać nie 5 a 15 sekund na klika


Odp: Dlaczego mam zerowe statystyki na shorte pomimo wejść? - Sahya - 15-12-2015 21:33

Ale wejścia nie zalicza wtedy

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2