Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Po wrzuceniu index na hosting mam tylko tło. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Po wrzuceniu index na hosting mam tylko tło. (/Temat-Po-wrzuceniu-index-na-hosting-mam-tylko-tlo-125372)



Po wrzuceniu index na hosting mam tylko tło. - T@JEMNICZY - 09-12-2015 12:03

Witam, mam dziwny problem z wrzuceniem pliku index.html na hosting prv.
Otóż, tworzę sobie plik html. Dodaję tekst, tło, link. Sprawdzam przez przeglądarkę wszystko działa. Strona wyświetla się poprawnie.

Wrzucam to co przygotowałem stronę prv przez ich hosting i widzę tylko tło z tej strony. Nic więcej. Dlaczego?


RE: Po wrzuceniu index na hosting mam tylko tło. - Waldes93 - 09-12-2015 12:10

Wrzuciles do public_html na pewno?


RE: Po wrzuceniu index na hosting mam tylko tło. - ferment - 12-01-2016 19:52

(09-12-2015 12:03)T@JEMNICZY napisał(a):  Witam, mam dziwny problem z wrzuceniem pliku index.html na hosting prv.
Otóż, tworzę sobie plik html. Dodaję tekst, tło, link. Sprawdzam przez przeglądarkę wszystko działa. Strona wyświetla się poprawnie.

Wrzucam to co przygotowałem stronę prv przez ich hosting i widzę tylko tło z tej strony. Nic więcej. Dlaczego?

Zarzuć kod pliku index.html.