Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi (/Temat-Droga-do-100-dziennie-MyPayingAds-Ogmobi-125364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Noozer - 01-01-2016 23:20

(01-01-2016 23:18)surfer0700 napisał(a):  Ok, to z niecierpliwością czekam na efekty, bo sam niebawem ruszam. Smile


Powodzenia!

Dzięki i wzajemnie ! Cool


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Noozer - 02-01-2016 22:58

Dzień 24

[Obrazek: logo.jpg]

Statystyki:
[Obrazek: 0WdPoP4.png]
[Obrazek: AZg79Pm.png]

Nowe paczki :
1 Paczka Planu 2

Naliczenia : 3.79$

[Obrazek: recyclixlogo1.jpg]
Statystyki:
[Obrazek: fqPmzjN.png]

Zapraszam do współpracy Wink


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Crausher - 02-01-2016 23:47

Naliczenia na MPA dzisiaj do kitu Sad
Kiedy wracacie do Ogmobi ? Big Grin


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Noozer - 02-01-2016 23:50

(02-01-2016 23:47)Crausher napisał(a):  Naliczenia na MPA dzisiaj do kitu Sad
Kiedy wracacie do Ogmobi ? Big Grin

Snaggy działa cały czas Wink Niedługo wraca do dziennika.
Ja planuje jak narazie, jak będzie wszystko dobrze to wracam do OgMobi w pełni od poniedziałku !Idea
A naliczenia takie słabe, ponieważ jak wszyscy wiemy jest to program revshare, jeśli reklamy nie są kupowane to nie ma z czego podzielić zysków Wink


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Snaggy - 03-01-2016 00:11

Nowy rok, wracam. Z buta wjeżdżam jednym strzałem wyłamuję zamek. Będę prowadził moje wpisy w sposób stawiania sobie różnych challenge'ów. Pierwszym challenge'm będzie 120$ w styczniu. Cel myślę, że do zrobienia bez spiny. Jak ukończę go lub zawalę, będę wyznaczał nowe, większe lub mniejsze.

To mój reflink: http://members.ogmobi.com/signup.php?r=17155
Jeśli ktoś ma zamiar wejść w Mobilne CPI może skorzystać, nie zarabiam na ten moment na kik'u. Bardziej na innych metodach na auto-pilocie, chociaż mam w planach zakupić bota do kika w poniedziałek, może uda mi się zwiększyć zarobki przy małym nakładzie pracy. Mój zakres pomocy będzie wyglądał tak, że będę starał się odpowiadać na wszelkie pytania oraz pokaże moje źródła dochodów, czyli przykłady generujące aktualnie zarobek i omówię w jaki sposób generują zyski.

02.01.2016
Cel na Styczeń: 13.14$/120$
Dzisiejszy zarobek na ten moment (reset o 6 rano): 4.79$


[Obrazek: iRLKvoH.png]

Dzisiaj trochę gorzej niż wczoraj, ale dlatego, że bot od instagrama cofał followy, właśnie przestawiłem na dawanie follow i zobaczymy jakie będą efekty.


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - fusek - 03-01-2016 13:05

(03-01-2016 00:11)Snaggy napisał(a):  Nowy rok, wracam. Z buta wjeżdżam jednym strzałem wyłamuję zamek. Będę prowadził moje wpisy w sposób stawiania sobie różnych challenge'ów. Pierwszym challenge'm będzie 120$ w styczniu. Cel myślę, że do zrobienia bez spiny. Jak ukończę go lub zawalę, będę wyznaczał nowe, większe lub mniejsze.

To mój reflink: http://members.ogmobi.com/signup.php?r=17155
Jeśli ktoś ma zamiar wejść w Mobilne CPI może skorzystać, nie zarabiam na ten moment na kik'u. Bardziej na innych metodach na auto-pilocie, chociaż mam w planach zakupić bota do kika w poniedziałek, może uda mi się zwiększyć zarobki przy małym nakładzie pracy. Mój zakres pomocy będzie wyglądał tak, że będę starał się odpowiadać na wszelkie pytania oraz pokaże moje źródła dochodów, czyli przykłady generujące aktualnie zarobek i omówię w jaki sposób generują zyski.

02.01.2016
Cel na Styczeń: 13.14$/120$
Dzisiejszy zarobek na ten moment (reset o 6 rano): 4.79$


[Obrazek: iRLKvoH.png]

Dzisiaj trochę gorzej niż wczoraj, ale dlatego, że bot od instagrama cofał followy, właśnie przestawiłem na dawanie follow i zobaczymy jakie będą efekty.

Chyba sie zarejestruje do tego ogmobiWink
Do tego MPA mozna wejsc bez wplaty wlasnej?
Fajny ten dziennikWink


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Noozer - 03-01-2016 13:07

MPA to program revshare, tak więc bez inwestycji nie ma co wchodzić Wink
Jakbyś miał jakieś pytania to zapraszam do kontaktu tutaj lub na GG:40246030
Jeśli jesteś zainteresowany Ogmobi to zapraszam do kontaktu z @[Snaggy] Smile


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - war43 - 03-01-2016 13:26

Jak wygląda promocja OgMobi na instagramie?
Tzn. chodzi mi głównie o to, jak wyglądają konta:
Dodajecie posty, które dotyczą jakiejś niszy, czy po prostu robicie zwykłe Fake Konto ładnej dziewczyny?


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Noozer - 03-01-2016 13:27

(03-01-2016 13:26)war43 napisał(a):  Jak wygląda promocja OgMobi na instagramie?
Tzn. chodzi mi głównie o to, jak wyglądają konta:
Dodajecie posty, które dotyczą jakiejś niszy, czy po prostu robicie zwykłe Fake Konto ładnej dziewczyny?

Niszowe posty Wink


RE: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Snaggy - 03-01-2016 14:07

(03-01-2016 13:26)war43 napisał(a):  Jak wygląda promocja OgMobi na instagramie?
Tzn. chodzi mi głównie o to, jak wyglądają konta:
Dodajecie posty, które dotyczą jakiejś niszy, czy po prostu robicie zwykłe Fake Konto ładnej dziewczyny?
Mam konta pod niszki, wrzucilem pare postow i odpalilem bota na like, comment, follow. Tyle z roboty, samo sie robi. Smile

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk