Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 100$ dziennie ! MyPayingAds & Ogmobi (/Temat-Droga-do-100-dziennie-MyPayingAds-Ogmobi-125364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - Dante_/ - 17-12-2015 22:59

Uwierz da się bez bota po 2 dniach miałem 1k followersów, załóżmy że po jakimś miesiącu miałbym z 20-25k followersów to dużo. Więc bez bota da się, ale oczywiście z botem łatwiej.

@Edit
W porównaniu do FB to bardzo duży zasięg, bo trafia do każdej osoby, a nie tak jak na FP.


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - Noozer - 17-12-2015 23:01

(17-12-2015 22:59)Dante_/ napisał(a):  Uwierz da się bez bota po 2 dniach miałem 1k followersów, załóżmy że po jakimś miesiącu miałbym z 20-25k followersów to dużo. Więc bez bota da się, ale oczywiście z botem łatwiej.

@Edit
W porównaniu do FB to bardzo duży zasięg, bo trafia do każdej osoby, a nie tak jak na FP.
Tak, ale ja mówie o zarabianiu na IG, po prostu ciężko ogarnąć ręcznie pare kont Wink
Ja się biorę od nowa za IG jakoś w weekend własnie, to zobaczymy .


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - Snaggy - 17-12-2015 23:24

Ja nie dodaje wpisów do dziennika bo aktualnie brakuje mi czasu, ogólnie bez bota to ciężko generować fajny pieniążek, nie mówię, że się nie da bo sam manualnie klikając pare follow i dodając ze 2 posty dziennie z odpowiednimi tagami uklepałem 3 leady. Wiadomo tu chodzi o masówkę, robisz parę kont z fajnymi niszkami, odpalasz pełen automat i czekasz. Wpłaciłem dzisiaj hajs na konto bankowe, skończę zaraz robić rzeczy na studia i kupuje na przetestowanie 30 dni czasu do bota i odpalam 3 konta z 3 niszami, zobaczymy co z tego będzie. Także na dniach pojawi się wpis co i jak, od świąt już będę chciał lecieć na grubo. Z Bogiem.

@Edit:
Naszykowałem zaplecze, kupiłem czas, niestety bot ma problem z api i na razie nie da rady nic zrobić. Spróbuję jeszcze za kilka chwil może coś z tego będzie.


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - Noozer - 19-12-2015 23:58

Dzień 11

[Obrazek: logo_blue.png]
Cel dzienny : 5$
Zakup bota : 80.65/97$
Dzisiejszy zarobek : 7.32$
Zarobione w tym miesiącu : 80.65$
Instagram : 500() Follow
Za Ogmobi biore się od soboty Wink
[Obrazek: logo.jpg]

Statystyki:
[Obrazek: Yp8n5jP.png]
[Obrazek: TYVT0ZH.png]

[Obrazek: logo.png]
Statystyki :
[Obrazek: aqToqFR.png]


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - piotrekprorok - 20-12-2015 00:07

Panowie, proszę o nieużywanie czerwonego koloru w postach, gdyż jest on przeznaczony dla administracji forum Smile

Tak poza tym - Powodzenia Smile @[Noozer] nie leń się tylko bierz się za to ogmobi Smile


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - Noozer - 20-12-2015 00:08

(20-12-2015 00:07)piotrekprorok napisał(a):  Panowie, proszę o nieużywanie czerwonego koloru w postach, gdyż jest on przeznaczony dla administracji forum Smile

Tak poza tym - Powodzenia Smile @[Noozer] nie leń się tylko bierz się za to ogmobi Smile

Święta się zaczynają niedługo to się zaczną większe zarobki Idea
Dzieki Smile


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - Dante_/ - 20-12-2015 19:34

W jaki sposób macie zamiar promować OGmobi na instagramie? Poprzez zwykłe zachęcanie do wejścia w link czy aplikacje?


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - Noozer - 20-12-2015 23:07

Dzień 12

[Obrazek: logo_blue.png]
Cel dzienny : 5$
Zakup bota : 84.7/97$
Dzisiejszy zarobek : 4.05$
Zarobione w tym miesiącu : 84.7$
Instagram : 500() Follow
Czekam na wypłatę z ogmobi Smile
[Obrazek: logo.jpg]

Statystyki:
[Obrazek: CHiISjn.png]
[Obrazek: I66uKRi.png]

[Obrazek: logo.png]
Statystyki :
[Obrazek: io3NTb1.png]


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - Snaggy - 21-12-2015 18:43

Jako, że jutro zaczyna mi się przerwa świąteczna, to szykuje powoli comeback. Jedyne co robiłem to grzebałem trochę przy IG. W sumie to prawie nic, tylko stworzyłem 2 konta podpiąłem do bota i zostawiłem. Myślę, że jak na max 15 minut zrobienia fuszerki i zapomnieniu o tym, 9 leadów, to niezły wynik. Tutaj taki screen z dzisiaj na zachętę. Tongue

[Obrazek: cAU1Zut.png]

Moc w IG jest i to spora, dlatego w tym kierunku będę rozwijał działalność. W drodze kolejne konto! Tongue
Niedługo wracam, ze zdwojoną siłą. Pozdrawiam. Smile

Myślę, że spoko będzie się nauczyć robić landing page, na pewno się przyda pod instagrama, bo nisz to można wymyśleć miliony.


RE: Podwójna droga do 100 dolarów dziennie ! - master4 - 21-12-2015 18:58

Możesz podesłać jakąś informację o bocie do IG?