Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zdobywać poleconych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie zdobywać poleconych (/Temat-Gdzie-zdobywac-poleconych-125350)

Strony: 1 2


RE: Gdzie zdobywać poleconych - mysc - 10-12-2015 18:01

Oczywiście życzę samych sukcesów oraz dalszego rozwoju stabilnych aktywów. Z takim zaangażowaniem na pewno wkrótce osiągniesz dożywotnią niezależność finansową Cool

A tak poważnie, uważam że tego typu programy są opłacalne tylko dla ich administracji - która po stwierdzeniu niewypłacalności (co musi nastąpić) zamknie program wraz z niewypłaconymi pieniędzmi. Nie przeczę, że do tego czasu można z programu wyciagnąć pieniądze - ale stabilnych aktywów z tego nie zrobisz Sad

Mimo to, życzę powodzenia w dążeniu do celu Smile


.


RE: Gdzie zdobywać poleconych - nafri - 10-12-2015 18:02

Podpowiem tylko, że min. to forum to nie jest dobre miejsce na szukanie partnerów do TM.


RE: Gdzie zdobywać poleconych - MrocznyKILL - 10-12-2015 21:43

Najlepszym sposobem na ref do tego typu programów jest mailing... ALE nie spamerski lecz mailing w serwisach o podobnej tematyce.

Napisz porządnego maila (mało treści raczej same konkrety i jakaś ładna oprawa a nie szaro bury mail) i puść to w ALL serwisach GPTR polskich i z pewnością ref nałapiesz.

Mój rekord z takiej kampanii w ALL polskich serwisach to ponad 100 ref (zbierałem ref do dziś już nieistniejącego surfbara I Gagnant la barre) w 24h z czego 50% osób coś tam podziałała chwilę a na stałe zostało około 20% z tych ref mimo to i tak było warto... NIESTETY z TM nie będzie aż tak kolorowo gdy ja promowałem to program tyle co wszedł na polski rynek a TM zna już niemal każdy... Nie zachęcam i nie odradzam sądzę że do TM z takiej kampanii można na dzisiejsze warunki uzyskać kilkunastu poleconych przy bardzo dobrze napisanym mailingu kilkudziesięciu max 30 ref z czego trzeba wsiąść pod uwagę max 10 zostanie z nami na stałe.


RE: Gdzie zdobywać poleconych - danielek654 - 22-12-2015 13:04

Co wy mówicie, tm zna każdy z powiedzmy grona, w które każdy celuje. Ja ostatnio próbowałem serwis, na zlecenie jednego kolesia. Za 60zl zdobył 14-stu poleconych.