Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zdobywać poleconych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie zdobywać poleconych (/Temat-Gdzie-zdobywac-poleconych-125350)

Strony: 1 2


Gdzie zdobywać poleconych - konicz - 08-12-2015 18:49

Witam,
mógłby ktoś mi polecić gdzie mogę szukać poleconych do TM?
Założyłem blog z instrukcją, ale tego jest już wiele w sieci więc ciężko by ktoś go odnalazł, promuję go np w różnych grupach na fb o zarabianiu ale i tak ludzie odwiedzają i albo nie wierzą (mimo dodanego dowodu wypłat) albo już znają TM.


RE: Gdzie zdobywać poleconych - Waldes93 - 09-12-2015 12:04

Wynajmij sale w swoim mieście i zaproś grono ludzi. Postępuj jak profesjonalista będziesz postrzegany jak mistrz w tym co robisz. Za reffy trzeba brać odpowiedzialność i o nich dbac. Nie wystarczy ze ktoś się zarejestruje a potem Ty go olewasz i nie pomagasz bo jak szybko wszedł tak szybko zrezygnuje.


RE: Gdzie zdobywać poleconych - konicz - 09-12-2015 14:09

Jestem cały czas gotowy to pomocy, ale żeby pomagać to najpierw trzeba mieć komu.


RE: Gdzie zdobywać poleconych - mikuss - 09-12-2015 14:24

zrób event, powiedz jaki to biznes bez ryzyka, jak prawdziwy lider zachęć do brania kredytów, sprzedaży mieszkań i domów bo po inwestycji w TM biznes bez ryzyka każdy kupi willę z basenem beka
nie zapomnij wysłać już zapisanych na zamknięte grupy FB gdzie jest rygor i cenzura, nikt nie powie tam że to ponzi które wcześniej czy później padnie itp itd


RE: Gdzie zdobywać poleconych - Betdnia.pl - 09-12-2015 14:31

YT, Dailymotion. Szereg for , fb,twitter itd...

Jest tego od cholery tylko wazne aby miec pomysł jak zachęcić !Idea


RE: Gdzie zdobywać poleconych - Waldes93 - 09-12-2015 15:07

Wszystkie serwisy są oblegane odnośnie Tm. Teraz liczy się unikalny pomysł na reklamę trafficmonsoon.com. Ostatnio widziałem zdjecie samochodów oklejonych naklejkami z tm. Ludzie zlecają na offsecie po 1000 ulotek i plakatów potem rozdają. Trzeba ruszyć glowa.


RE: Gdzie zdobywać poleconych - hy-ip - 10-12-2015 00:17

Panowie bez przesady Smile Wiadomo ze jezeli ktos nie zadzialal w pore a cos sie trzyma i ma sie w miare dobrze to juz sie bedzie ciezko wcisnac. Dobrego towaru nie trzeba reklamowac Smile Teraz to juz sie beda trzasc ci ktorzy wlozyli naprawde duzo hajsu bo rach bach ciach i sie okaze ze tm lezy i kwiczy, dlatego teraz bedzie nagonka na swiezaczkow ktorzy uczkna doslownie kawaleczek tortu ale bede stac na rekach i glowach aby jak najglosniej o tym mowic i mowic az sobie na twarzy wttatuluja albo wyryja i love tm ...


RE: Gdzie zdobywać poleconych - dariuszxdd - 10-12-2015 16:40

Osoba która Buduje biznes oparty na marketingu sieciowym, bez problemu stworzy zespół, nie od razu, ale z czasem.

Każdy może zarabiać w danym programie, ale niektóre osoby chyba wolą negatywnie się wypowiadać, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć budować swoje aktywa.


RE: Gdzie zdobywać poleconych - mysc - 10-12-2015 16:59

(10-12-2015 16:40)dariuszxdd napisał(a):  Osoba która Buduje biznes oparty na marketingu sieciowym, bez problemu stworzy zespół, nie od razu, ale z czasem.

Każdy może zarabiać w danym programie, ale niektóre osoby chyba wolą negatywnie się wypowiadać, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć budować swoje aktywa.

Mówisz o TM ?:> TM to nie jest marketing sieciowy, tylko ładnie opisana piramida finansowa.


RE: Gdzie zdobywać poleconych - dariuszxdd - 10-12-2015 17:18

O mój boże... Marketing sieciowy to co innego.

Żyj w swoim świecie i podążaj za swoim stadem.

Ja nie mam zamiaru, dalej dyskutować, tylko pracować, and coraz większym aktywem Smile