Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięty plik AppData w folderze użytkownika pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Usunięty plik AppData w folderze użytkownika pomoc (/Temat-Usuniety-plik-AppData-w-folderze-uzytkownika-pomoc-125340)



Usunięty plik AppData w folderze użytkownika pomoc - mikolaj90 - 08-12-2015 16:43

Siema

Wchodząc na dysk C -> użytkownicy -> folder Jacek (nazwa mojego konta) usunąłem folder AppData i teraz nic nie działa... W sensie, że nawet w eksplorator plików nie mogę wejść bo to wszystko się pousuwało... Mogę to jakoś przywrócić ? Przywrócić system do poprzedniego dnia ? Korzystam z systemu windows 8.1.

Teraz z konta Jacek przelogowałem się na konto Gość i tutaj wszystko śmiga ale jeśli da się przywrócić ten folder AppData do użytkownika Jacek będzie super !


RE: Usunięty plik AppData w folderze użytkownika pomoc - WinchesteR - 08-12-2015 17:34

sprobuj odzyskac tyle ile sie da wykopać , tu masz programy :

- Recuva
- Recover My Files v5

lub inne...
albo , sprawdz to :
Cytat: Manually recreate the deleted folder.
Right-click it.
Left-click "Restore previous version".
Follow the prompts.
Use this event as an incentive to perform regular backups to an external medium.

albo...

zrób przywracanie systemu

albo...

skopiuj appdata z gościa do admina ( pamietajac o zmienie nazwy usera )

wiecej nie mam pomysłów.