Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z reklamą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z reklamą. (/Temat-Problem-z-reklama-125334)



Problem z reklamą. - Max998 - 08-12-2015 15:35

Cześć!

Wczoraj w godzinach wieczornych 19-20 naszło mnie na sprawdzenie reklamy na Facebook.com by nieco polepszyć swoją stronę tj. zwiększyć ilość fanów, strona jest moja i o tematyce ratownictwa (straż pożarna). Wybrałem sobie stawkę 4 złote (8-13 fanów dziennie) ustawiłem miasto w jakim powinna się wyświetlać itp. KLIK reklama poszła i po chwili została zaakceptowana.
Na pierwsze efekty czekałem ok. 2 godzin, nie jestem bardzo zadowolony bo od wczoraj do dzisiaj wpadło z 9 nowych ''fanów'' z czego 4 z zupełnie innych miast a nawet województw. Ale nie ważne, coś mnie tknęło i zobaczyłem szczegóły dotyczące mojej reklamy i obleciał mnie strach (zdjęcie/screen niżej). Do 31 grudnia mam zapłacić przez PayPal (wybrałem taką metodę zapłaty) aż 90,00zł. Budżet mojego PayPala wynosi obecnie 33,64zł więc jak łatwo się domyślić reklamę zastopowałem i obecnie usunąłem. Co prawda od kilku już godzin ''aktualne saldo'' się nie zwiększa przez usunięcie reklamy ale i tak nie wiem co mam zrobić z tą kwotą do zapłaty na koniec miesiąca. Wcześniej zmieniłem jeszcze status wyświetlania reklam do 10 grudnia i wyszło do zapłaty ok. 14,00zł. ale stan widoczny na zdjęciu/screenie się nie zmienił i nadal widnieje 90,00zł.. Czy ktoś wie co mam teraz zrobić? Zapłaciłbym te 4zł. przez PayPal i miał spokój bo i tak reklama nie szła nawet 1 cały dzień więc za co miałbym płacić ''następny'' rachunek jak nic nie reklamuje..
Nigdy więcej nie będę się w coś takiego bawił..

[Obrazek: c0b33203b004.jpg] [Obrazek: aa2b542db43d.jpg]


RE: Problem z reklamą. - aero2 - 08-12-2015 15:39

PayPal > Ustawienia > Ustawienia płatności > Wstępnie zatwierdzone płatności i usuń lub anuluj.


RE: Problem z reklamą. - Max998 - 08-12-2015 15:44

Nie mam tam niestety usuń/anuluj tylko mogę zmienić filtr statusu na np. aktywne, zawieszone, zakończone, anulowano, w trakcie anulowania.


RE: Problem z reklamą. - aero2 - 08-12-2015 15:51

Wchodzisz w podkreślone słowo kluczowe Facebook, (nie wiem jakie teraz jest) i tam klikasz u góry usuń, anuluj, cofnij coś takiego, już nie pamiętam.


RE: Problem z reklamą. - Max998 - 08-12-2015 15:57

Ok, zrobiłem to i co teraz? Spokój czy jak? Na tamtym ''rachunku'' na PayPal była kwota do obciążenia $0,00 tutaj na Facebooku wyszło na PLN nawet mniej niż $1.

A nie ok, ''uregulowałem'' tę kwotę jakoś automatycznie, chociaż i tak obok pisze - NIEPOWODZENIE..

Problem rozwiązany.

DO USUNIĘCIA.


Problem z reklamą. - Hybrid1990 - 02-05-2021 13:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.