Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption (/Temat-Podsumowanie-SHOP-Wallpaper-Redemption-12532)

Strony: 1 2


Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - Bolt - 26-08-2010 23:13

[Obrazek: theend.jpg]

Dziś o godz. 22:50 rozpoczął się SHOP&Wallpaper redemption. LRC jak i zarówno nasz forumowy powiadamiacz GG zadziałały perfekcyjnie. Lockerz zaliczyło niestety faila jeszcze przed restockiem, podając regulamin sprzed miesiąca... Trzymali nas w napięciu do ostatnich momentów, restock został uruchomiony dopiero po jakiś 2 minutach od zamknięcia redeem... Część użytkowników mimo iż zakupiła tapetę nie miała dostępu do restocku. Co do samego uzupełnienia - boty, boty i jeszcze raz boty.

[Obrazek: vz95vr.jpg]

Forumowa recepta "na taskera" okazała się wielkim sukcesem, był bardzo pomocny w zdobyciu nagród. Wielu Naszych użytkowników, zgarnęło dolarki na paypal, prawdopodobnie wygranych paypali było więcej niż podczas shopowych rozdań Smile

Na teamspeaku i forum na restock oczekiwało setki użytkowników nagrody, które uzyskali można przejrzeć tutaj : http://zarabiam.com/showthread.php?tid=12529 .

Zapraszamy do komentarzy, opiszcie swoje odczucia Smile

Pozdrawiamy
Admin & Bolt



RE: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - Admin - 26-08-2010 23:24

Pragniemy również pogratulować wszystkim zwycięzcom !


RE: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - Daminn - 27-08-2010 00:37

Również gratuluję;] Ja odmówiłem sobie tapetki więc nie brałem udziałuWink


RE: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - Synkretysta - 27-08-2010 06:01

Było zbyt mało czasu na odczytanie regulaminu - w zwiazku z tym ludziska brali kwity, które zostaną ze wzgledu na lokalizacje - skasowane


RE: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - BartuS - 27-08-2010 08:34

Dlaczego skasowane ?


RE: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - MotorniczyTramwaju - 27-08-2010 09:20

No niestety to juz nie to co zwykle Shopowe restocki. Co najdziwniejsze gsy wszedlem w elektronike nie było zwyklego Macbooka. Byly tylko Pro i Air. Dosc dlugo utrzymywaly sie touche wiec gdyby ktos od razu je zamawial to by zdobyl. PayPale znikaly bardzo szybko wiec wielu uzytkownikow nie moglo sobie wziac na pocieszenie nawet 25$. No coz, pozostaje czekac co wymysli Kathy z tymi restockami 24/7 co pisala na twitterze. Sorry ze bez polskich znakow ten post, ale pisze z iPada.


RE: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - Lubelak - 27-08-2010 09:21

technicznie bardzo dobry
ale to miał być shopowy ?! fuuuu


RE: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - Miu - 27-08-2010 09:43

motorniczy wbiłem przy początku restocku,nie było toucha 64 więc zamawiałem 32 i mnie wywaliło,jak wróciłem an elektro to juz ich nie było...oraz połowy iPodów Nano...


RE: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - Monster - 27-08-2010 09:54

Restock taki sam jak generalny nagrody rozeszły się w mgnieniu oka. Jako iż to był shopowy myślałem że bedzie lepiej i sie mylilem.


RE: Podsumowanie SHOP&Wallpaper Redemption - rafti - 27-08-2010 17:11

(27-08-2010 09:54)Monster napisał(a):  Restock taki sam jak generalny nagrody rozeszły się w mgnieniu oka. Jako iż to był shopowy myślałem że bedzie lepiej i sie mylilem.

no nie do konca taki sam jak generalny bo przynajmiej lagow nie bylo...