Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek zasięgu poprzez link na FP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Spadek zasięgu poprzez link na FP (/Temat-Spadek-zasiegu-poprzez-link-na-FP-125293)



Spadek zasięgu poprzez link na FP - Damkofr - 07-12-2015 19:04

Słyszałem ostatnio mit/fakt że jeśli np umieszczamy post na FP i dodamy do niego link do zasięg posta nie będzie tak dużo jak bez linka.
Bo chodzi o to że chce wykupić reklame i nie wiem czy z linkiem serio będzie mniej odbiorców.

I jeśli to fakt to czy umieszczenie linku do yt (w sposób że pokaże sie okno yt oczywiście) wpłynie na grono odbiorców?


RE: Spadek zasięgu poprzez link na FP - MaLiN - 07-12-2015 23:50

Jedno wiem - wykupując ogólnie reklamę na fb i załóżmy zrezygnujesz z niej po tygodniu i wrócisz do wrzucania zwykłych postów, zasięg będzie jeszcze mniejszy niż zanim wykupiłeś reklamę. Celowy zabieg fb do zachęcenia kontynuowania zakupu reklamy.


RE: Spadek zasięgu poprzez link na FP - Liromir - 07-12-2015 23:50

jak kupisz reklamę to zasięg nie będzie miał większego znaczenia - czy z linkiem czy bez.


RE: Spadek zasięgu poprzez link na FP - Damkofr - 07-12-2015 23:51

ale ja tylko jeden post będe promował. Coś się zminiło na fb bo 4 miesiące temu wykupowałem promocje posta i się zwracało ok 6x inwestycja hmm?


RE: Spadek zasięgu poprzez link na FP - MaLiN - 07-12-2015 23:56

Nie ma znaczenia czy to będzie 1 post, czy 20 reklamowanych. Po zakończeniu kampanii zasięg postów organicznych spadnie.


RE: Spadek zasięgu poprzez link na FP - Damkofr - 08-12-2015 00:19

Tylko że nie interesuje mnie zasięg organiczny ponieważ mam na tym fp nabite sztucznie like, mój ruch pochodzi tylko i wyłącznie z kampani. Nie ma opcji żebym miał z 3k likow chociaż z tej grupy odbiorczej bo zbierałbym je chyba zbyt długo.