Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z dyskiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Problem z dyskiem (/Temat-Problem-z-dyskiem-125289)



Problem z dyskiem - TeYroXOfficial - 07-12-2015 17:34

Siemka,
od kilku dni mam mały problem z dyskiem, w sumie zauważyłem to przypadkiem gdy Steam przestał mi pobierać/aktualizować gry.
Nie mogę w żaden sposób usunąć pliku, wgrać, zainstalować jakiego kolwiek programu na niego. Po prostu brak takiej opcji :
[Obrazek: image.jpg]
Przy próbie przeniesienia plików :

[Obrazek: image.jpg]

Aktualnie szukam rozwiązania, jeżeli mi się uda to opiszę jak rozwiązałem i poproszę o zamknięcie Smile


RE: Problem z dyskiem - gronekxd - 07-12-2015 17:41

Uruchamiałeś chkdsk ? Smile


RE: Problem z dyskiem - TeYroXOfficial - 07-12-2015 17:45

@[gronekxd]
Oczywiście, w pierwszej kolejności. Wskazuje że dysk jest czysty, mimo to nadal problem występuje.


RE: Problem z dyskiem - gronekxd - 07-12-2015 17:56

robiłeś to tą komendą: chkdsk x: /f /r ?
Gdzie x, to partycja z systemem Smile


RE: Problem z dyskiem - WinchesteR - 07-12-2015 18:15

To nie jest wina dysku...


RE: Problem z dyskiem - TeYroXOfficial - 07-12-2015 18:21

@[gronekxd]
Tak, również to robiłem.

@[WinchesteR]
A czego? Proszę o wytłumaczenie, a nie bezsensowne nabijanie postów.

Temat można zamknąć, zadecydowałem że zrobię formata tego dysku, po formacie śmiga jak ta lala. Możliwe że pomogłoby grzebanie w HEX'ach ale zanim załadował mi cały dysk to nie doczekałbym się kolejnego roku Wink


Problem z dyskiem - MaLiN - 07-12-2015 18:37

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.