Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prepaid, jak to teraz jest z tym? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prepaid, jak to teraz jest z tym? (/Temat-Prepaid-jak-to-teraz-jest-z-tym-125263)

Strony: 1 2


Prepaid, jak to teraz jest z tym? - light - 07-12-2015 09:04

...


RE: Prepaid, jak to teraz jest z tym? - petroskis89 - 07-12-2015 09:28

mbank prepaid ale nie sprawdzałem ...


RE: Prepaid, jak to teraz jest z tym? - mikiniki - 07-12-2015 09:36

(07-12-2015 09:28)petroskis89 napisał(a):  mbank prepaid ale nie sprawdzałem ...

Na Allegro są takie karty, coś koło 50zł jedna...


RE: Prepaid, jak to teraz jest z tym? - light - 07-12-2015 09:45

(07-12-2015 09:28)petroskis89 napisał(a):  mbank prepaid ale nie sprawdzałem ...

a czym się różni mbank od bzwbk?


RE: Prepaid, jak to teraz jest z tym? - szykiryki - 07-12-2015 09:59

Mam prepaidy z mBanku i WBK i blok to totalna loteria.
Na dwóch kartach (jednej mbankowej i jednej wbkowej) zdarzyło mi się po jednym doładowaniu i nie obyło się bez wycieczki do oddziału z dowodem.
Jedna natomiast (mb) trzyma się dzielnie już pół roku- cykliczne przelewy, bez bloka na razie.

Większej kasy na pewno bym nie przelewała, przynajmniej w tej chwili, kiedy kontrole nad prepaidami jakoś się zintensyfikowały, w porównaniu do tego co było kilka lat temu...


RE: Prepaid, jak to teraz jest z tym? - light - 07-12-2015 10:17

(07-12-2015 09:59)szykiryki napisał(a):  Mam prepaidy z mBanku i WBK i blok to totalna loteria.
Na dwóch kartach (jednej mbankowej i jednej wbkowej) zdarzyło mi się po jednym doładowaniu i nie obyło się bez wycieczki do oddziału z dowodem.
Jedna natomiast (mb) trzyma się dzielnie już pół roku- cykliczne przelewy, bez bloka na razie.

Większej kasy na pewno bym nie przelewała, przynajmniej w tej chwili, kiedy kontrole nad prepaidami jakoś się zintensyfikowały, w porównaniu do tego co było kilka lat temu...

A no właśnie, Ja dokładnie to samo miałem, że na jednym systematycznie ładowałem po 3-4k miesięcznie i nie było problemów z blokadą, ostatnio raz BZWBK wchodze a tu blok, a powiedź mi gdybym robił przelew nie na Swoje dane i blokują kartę, idę z dowodem i co wypłaci mi skoro przelew nie na moje dane?


RE: Prepaid, jak to teraz jest z tym? - Toskan - 07-12-2015 10:26

Na jakiej podstawie mieliby wyplacic ci te pieniadze? No pomysl...


RE: Prepaid, jak to teraz jest z tym? - szykiryki - 07-12-2015 10:37

light, podejrzewam, a raczej mam pewność, ze nie wypłacą...
Wiesz przeciwdziałanie praniu brudnych pieniedzy blablabla...Wink


RE: Prepaid, jak to teraz jest z tym? - light - 07-12-2015 21:02

Mhhm czyli nie ma żadnego sposobu wypłaty z subów jak zapłacenie podatku?


RE: Prepaid, jak to teraz jest z tym? - koza09 - 08-12-2015 14:50

Mam trochę doświadczenia z prepami BZWBK, wypłacałem jednorazowo nawet 3tyś zł, z bankomatów wypłacałem 300zł dziennie i nie blokowali. Bardzo często blokują przy jednorazowej wypłacie 500zł. Możesz też od razu po wypłacie wykupić BTC kartą i przelać na normalne konto.