Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill -> mBank = podatek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Skrill -> mBank = podatek? (/Temat-Skrill-mBank-podatek-125261)



Skrill -> mBank = podatek? - PremAccHack - 07-12-2015 08:26

Wpłaciłem na skrilla 2k zł (z mBanku) oczywiście zarobiłem swoje co zostaje na Skrillu i czy mogę bez obawy wypłacić 2k na mBank i się nie przyczepi nikt o podatek? Jakby nie patrzeć Skrill jest portfelem internetowym a ja oddaje sobie 2k zł. Jak to jest?


RE: Skrill -> mBank = podatek? - Toskan - 07-12-2015 08:49

Nikt sie nie doczepi. Jesli obracasz na skrillu, proponuje wyrobic sobie karte do wyplat.


RE: Skrill -> mBank = podatek? - PremAccHack - 07-12-2015 11:15

Właśnie zamierzam to zrobić, dzięki za odp


RE: Skrill -> mBank = podatek? - kafu777 - 26-12-2015 11:45

Podatek płacisz od zysków jeśli takowe miałeś i zgodnie z prawem powinieneś je uwzględnić na dokumencie PIT w zeznaniu podatkowym za ubiegły rok.


RE: Skrill -> mBank = podatek? - rachman - 29-12-2015 21:26

Podatek się płaci od dochodu. Nikogo nie obejdą przelewy kasy ze swoich kont na swoje konta jak nie są na duże kwoty i częste podejrzanie.
Fiskus obchodzi czy ta kasa po zarobieniu jej została rozliczona podatkowo - czyli zarobiłeś a czy odprowadziłeś lub masz zamiar odprowadzić jeśli nie minął termin należne zaliczki?
Fiskus nie obchodzi czy to mbank, skrill czy inne dziwadło. Ma być rozliczone i koniec. To że skrilla ciężej podejrzeć niż konto bankowe nie zwalnia z podatku. Także jak masz opłacony haracz to śpij spokojnie a jak nie to nie ważne gdzie trzymasz jak wyjdzie na jaw to wtedy będziesz się martwić zaległościami podatkowymi...


Skrill -> mBank = podatek? - surfer0700 - 02-01-2016 16:38

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.