Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysl na strone, jedyna taka na świecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysl na strone, jedyna taka na świecie (/Temat-Pomysl-na-strone-jedyna-taka-na-swiecie-125258)



Pomysl na strone, jedyna taka na świecie - Pavvel - 06-12-2015 23:29

Szukam osoby chętnej do współpracy oraz do ogólnej pomocy, najchętniej osoba z Trójmiasta. Jestem młody, ambitny, mam kapitał. Mam pomysł na dużą stronę, która byłaby oblegana przez graczy z całego świata - obiecuję Smile Sprawa w tym, że nie do końca wiem jakby to miało działać oraz od strony prawnej. Szukam osoby która jest troszke bardziej obeznana ode mnie w sprawach głównie WWW oraz gier online.

Jedynie poważne osoby, uważam ze pomysł jest bardzo dobry oraz może być złotym strzałem. Nie pochwalę się byle komu pomysłem, więc oczekuję od osoby wiadomości, przedstawienia się, troszkę o sobie, znajomości o sieci, WWW oraz grach komputerowych oraz możliwości finansowych. Sprawa jest uważam warta uwagi, więc jeśli kogoś zraża ta wiadomość do mnie, trudno, jego strata Smile


RE: Pomysl na strone, jedyna taka na świecie - noutilus - 07-12-2015 11:23

Witam.

Jestem ciekaw co to za projekt i cóż wyjątkowego można stworzyć w dziedzinie gier, nie jestem jakimś super graczem czy wielbicielem gier, ale jeśli przedstawił byś mi na PW szczegóły tego wstępnego 'szkieletu' to był bym w stanie ci pomóc w formie wzajemnej współpracy, a jeśli projekt jest warty świeczki to chętnie bym założył z tobą biznes Big Grin.

O sobie mogę napisać tyle, że zarabiam już trochę w sieci na modelach PPD/PPS, obecnie prowadzę jedno forum warezowe, które jako pierwsze w polsce tworzy nowatorskie rozwiązania dla użytkowników oferując filmy hd w małych rozmiarach - zagraniczny odpowiednik dla grupy YIFY tylko że oferowany dla polaków z polskimi wersjami językowymi. Prowadziłem już kilka stron internetowych, niektóre sprzedałem, niektóre zamknąłem, obecnie prowadzę tylko jedną.

Dodatkowo mogę napisać że jeśli projekt będzie naprawdę innowacyjny to mogę załatwić nawet kogoś kto by zainwestował Wink

Czekam na PW.


RE: Pomysl na strone, jedyna taka na świecie - avrice - 18-12-2015 21:24

Wysłałem Ci PW.


Pomysl na strone, jedyna taka na świecie - Hybrid1990 - 19-04-2021 17:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.