Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA (/Temat-Ktory-HYIP-MxRevshare-vs-HQRevshare-vs-MPA-125255)

Strony: 1 2


Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - terrorpl - 06-12-2015 21:30

Witam.

Posiadam na inwestycję 700$. Zastanawiam się do którego najlepiej HYIP wejść.

-MxRevshare
-MHQRevshare
-MPA.

Proszę o pomoc, czy wypłacają, czy były jakieś z nimi problemy, który jest pewniejszy.


RE: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - todek78 - 06-12-2015 21:36

Z tą kwotą spokojnie do TM.
Moim skromnym zdaniem do HQ i MPA może być już za późno, w MX część kwoty leci na balance mx i możesz użyć tego na zakup miejsca w matrycach innych programów z serii mx.
Jeśli nie jesteś jeszcze w TM, to zdecydowanie polecam. Jeśli jesteś w TM to MxRevshare Smile


RE: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - Leos2011 - 06-12-2015 21:40

(06-12-2015 21:36)todek78 napisał(a):  Z tą kwotą spokojnie do TM.
Moim skromnym zdaniem do HQ i MPA może być już za późno, w MX część kwoty leci na balance mx i możesz użyć tego na zakup miejsca w matrycach innych programów z serii mx.
Jeśli nie jesteś jeszcze w TM, to zdecydowanie polecam. Jeśli jesteś w TM to MxRevshare Smile
Zgadzam się w zupełności.


RE: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - zet - 06-12-2015 21:41

HQ moim zdaniem juz za pozno, moze z nim roznie byc.
Map , trudno powiedziec.
MXRevShare , tak,, mlody program, znany admin, mozliwosc
dochodu z kilku zdrodel itp wiecej tu http://zarabiam.com/Temat-MXRevShare-com-122142

I ewentualnie jeszcze TM.

Osobiscie jestem za dyfersyfikacja,,, podzielic kapital na 2-3 dobre programy.


RE: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - komorxd - 06-12-2015 21:47

Likexl lub revsharenow który startuje 20 grudnia


RE: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - terrorpl - 06-12-2015 21:49

Wejdę chyba do mxrevshare. Nie wybieram TM ponieważ bez poleconych nie zarobię dużo bo tylko 110%,a w mxrevshare mam zwrot o 10 dni krócej Wink. Minusem jak dla mnie jest tylko brak procesora PayPal

(06-12-2015 21:47)komorxd napisał(a):  Likexl lub revsharenow który startuje 20 grudnia


Można coś więcej o tych serwisach ?


RE: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - zet - 06-12-2015 21:57

Jesli chodzi o Paypal to admin Mxrevshare w zadnym ze swoich wczesniejszych programach
nie uzywa tego procka,, zreszta niektore hyipy , renenueshare maja na poczatku pp, a potem
nieraz sa problemy.
Jesli chodzi o dodatkowe dochody w Mxrevshare to sa to matryce, jest 8 programow.
W jednej juz jestem,,, ale zastanawiam sie czy do innego mx nie wejsc jeszcze, sa tansze pozycje
i szybciej sie je zamyka. Na temat Mxrevshare i matryc sluze pomoca.


RE: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - Leos2011 - 06-12-2015 22:27

A dla mnie PayPal to jest plus właśnie bo jakby coś nie wyszło to możesz założyć spór i walczyć o zwrot kasy.
Czy w innych prockach też tak można? Raczej nie.
PayPal to sprawdzona firma od lat.


RE: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - todek78 - 06-12-2015 22:31

Leos
Jak kupisz paczki i dostaniesz ruch na stronie, a program padnie po 2-3 miesiącach, to nic Ci zakładanie sporów nie da, bo dostałeś produkt Smile Nie zawsze to tak słodko wygląda. Jak dla mnie brak paypala to nie minus, a czasem nawet plus Smile
Brak paypala=brak problemów z zamrożonymi pieniędzmi i wypłacalnością programu Smile
wyjątek - Traffic Monsoon Smile


RE: Który HYIP MxRevshare vs HQRevshare vs MPA - komorxd - 06-12-2015 22:32

PayPal jak dla mnie to dobre zabezpieczenie, co do likexl masz opisane w dziale hyip tak samo revsharenow. Revsharenow będzie działało na takiej samej zasadzie co hqrevshare.