Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedawanie poradnika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedawanie poradnika (/Temat-Sprzedawanie-poradnika-125242)

Strony: 1 2


Sprzedawanie poradnika - Mation - 06-12-2015 18:32

Wpadłem na pomysł, żeby sprzedawać pewien poradnik. Pobranie go wymagałoby wysłania smsa. Nie wiem tylko jak to najlepiej zrobić i w jakim serwisie. Blog, czy bezpośredni link do pobrania?


RE: Sprzedawanie poradnika - Anonimowy009 - 06-12-2015 19:01

Prosty blog, np. http://pl.wix.com/


RE: Sprzedawanie poradnika - noutilus - 06-12-2015 23:01

Polecał bym założyć bloga i pisać dodatkowe informacje/aktualizacje dzięki, którym potencjalni klienci by zostali, a nowi chętniej kupowali poradnik Wink


RE: Sprzedawanie poradnika - Gremquen - 06-12-2015 23:31

Jakiś darmowy hosting, domena za 10zł i lecisz z Landing Page opisującym produkt.
Możesz zlecić komuś stworzenie takiej strony, albo użyć jakiegoś darmowego szablonu typu One Page.

Skutecznośc jest o wiele większa niż w przypadku normalnego bloga Wink


RE: Sprzedawanie poradnika - Betdnia.pl - 07-12-2015 08:29

Albo 3 opcja - Allegro. Zalezy od tematyki sporo


RE: Sprzedawanie poradnika - MoneyNinja - 07-12-2015 09:38

Najlepiej będzie jeśli zaczniesz sprzedawać na wielu frontach bo to Ci na pewno nie zaszkodzi a wręcz pomoże bo zwiększy ruch. Czyli tak jak kolega wyżej napisał dobrą opcją jest Allegro i inne tego typu serwisy no i oczywiście własna strona.


RE: Sprzedawanie poradnika - Stalker - 07-12-2015 09:43

Nagraj filmik wrzuc na FB <YT < DM . Troche spamuj . Napewno bedziesz miał zarobki


RE: Sprzedawanie poradnika - Mation - 07-12-2015 17:29

Dzięki za wszystkie rady Smile


RE: Sprzedawanie poradnika - Mation - 07-12-2015 18:30

Znacie jakąś stronę gdzie można dostać domenę za darmo bez podawania swoich danych(np. adres)?

To nie miało być podbicie. Z pośpiechu zamiast edytować post dodałem nowy Wink


RE: Sprzedawanie poradnika - Esbelto - 07-12-2015 20:47

Zawsze możesz podać fake dane z generatora przynajmniej ja tak robiłem Smile