Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. (/Temat-Bitcoin-Core-BTC-nie-przychodza-na-konto-125241)

Strony: 1 2


Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - luutek321 - 06-12-2015 18:13

Witam,
zgłaszam się z problemem który mnie dotyczy od paru miesięcy.
Korzystam z portfela Bitcoin Core 64 bit, niestety kiedy z faucetów chcę wypłacić swoje bitcoiny na adres stworzony przez Bitcoin Core (do otrzymywania pieniędzy) bitcoiny nie przychodzą.
Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale na dole od pewnego czasu trwa synchronizacja z siecią (3 lata wstecz). To może mieć jakiś związek ?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - WinchesteR - 06-12-2015 18:31

Dlatego używa się Blockchain.


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - luutek321 - 06-12-2015 18:43

Blockchain używałem również, ale są tam przerażająco wysokie prowizje, a nie dysponuję taką ilością środków żeby takie 12 000 satoshi stracone to była dla mnie pestka.


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - Natural - 06-12-2015 19:25

zmien na circle.com


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - luutek321 - 06-12-2015 19:34

Nie mam zamiaru zmieniać portfela.
Proszę o pomoc


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - mikuss - 06-12-2015 19:42

(06-12-2015 19:34)luutek321 napisał(a):  Nie mam zamiaru zmieniać portfela.
Proszę o pomoc

innej pomocy nie otrzymasz. korzystasz z badziewnego portfela na którego w magiczny sposób wypłaty nie zaczną trafiać i jedyna opcja to zmiana portfela ale jeśli ci dalej nieodpowiada to marnuj czas na zbiory na kranach a potem nie narzekaj jak wypłacone satoshi wyparują zamiast trafić na portfel


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - luutek321 - 06-12-2015 19:50

Z tego co wiem Bitcoin Core jest najbezpieczniejszym i najpopularniejszym portfelem.
Ja nie zarabiam głównie na kranach, pieniądze z kranów inwestuję. Pieniądze znikąd..
Jeśli faktycznie nie ma na to żadnej rady to trzeba było mówić od razu, a nie Exclamation offtopować o zmianie portfela.
Można zamknąć temat.


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - thomasward - 06-12-2015 21:30

Nie jest ani bezpieczny, ani popularny. Polecam Xapo, sam używam, dotąd nie spotkałem się z prowizjami -> http://www.polskibitcoin.pl/zaloz-darmowy-portfel-bitcoin/

A ściągnąłeś cały łańcuch bloków? Problem w tym, że Core waży kilkanaście GB, twoje pieniądze dochodzą, ale nie widać ich na koncie bo nie ściągnąłeś wszystkich bloków.


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - rachman - 06-12-2015 22:14

Ja nie znam tego portfela. Jeśli musisz bloki ssać wszystkie to a masz wstecz kilka lat to nie zobaczysz kasy póki nie ściągnie wszystkiego przecież... Musi dojść do bloków które zawierają Twoje transakcje (przychodzące). Teraz są ale wiszą sobie wirtualnie a nie są widoczne póki ich nie ściągniesz. Ssaj wszystko, jak dojdzie to wywal to na inny portfel i zmień to "coś" Wink


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - thomasward - 06-12-2015 22:15

to "coś" to oficjalny portfel Bitcoin... Ale jest tragiczny, to fakt.