Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! (/Temat-Place-12-groszy-za-szybka-rejestracje-PEWNA-OFERTA-TYLKO-OD-KOLEGONA-12524)



Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - kolegon45 - 26-08-2010 20:20

Witam!

Oferuję 12 groszy za rejestrację z poniższego linku, aktywowanie konta i wypełnienie ankiety startowej.

Zarejestruj się tutaj: http://urwijnagrody.pl/?referrer=778 , aktywuj konto i wypełnij ankietę startową (łączny czas - minuta)

NIE CHCĘ MULTIKONT !! 1 osoba = 1 rejestracja

Podawać w tym temacie adresy PayPal oraz nicki zarejestrowanych osób.
Pieniądze wysyłam albo wieczorem każdego dnia, albo w chwili, gdy jestem przy kompie. Wstawiać screeny przelanych pieniędzy, albo pisać, że doszło!

ZAPRASZAM!

P.S. na forum ilock.pl jestem dosyć znany, mozecie to sprawdzić Wink


RE: Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - kolegon45 - 27-08-2010 21:40

No zapraszam do skorzystania!!!!




http://darmowenagrody.za.pl
Zapraszam do skorzystania!


RE: Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - pananonimowy - 28-08-2010 00:51

nick: pananonimowy
pp: [email protected]


RE: Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - kolegon45 - 28-08-2010 13:08

(28-08-2010 00:51)pananonimowy napisał(a):  nick: pananonimowy
pp: [email protected]

Zgadza się! Pieniądze zostały wysłane.



ZAPRASZAM DALEJ DO REJESTRACJI!!


RE: Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - Coristo - 28-08-2010 16:41

Nick:tomek0530
PayPal:[email protected]


RE: Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - kolegon45 - 28-08-2010 19:55

(28-08-2010 16:41)coristo napisał(a):  Nick:tomek0530
PayPal:[email protected]

Zgadza się! Pieniądze zostały wysłane, wstaw screen albo napisz, że wszystko ok Big Grin


A Ty nie chcesz dostać 12 groszy za rejestrację?


RE: Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - paskur - 28-08-2010 20:49

nick:ryszardk45
pp:[email protected]


RE: Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - kolegon45 - 28-08-2010 21:12

(28-08-2010 20:49)paskur napisał(a):  nick:ryszardk45
pp:[email protected]

Lukasz, wysłano 0,12 PLN do użytkownika [email protected]
Zgadza się! Pieniądze zostały wysłane!!! Wstaw screen albo napisz, że wszystko wporządku.

UWAGA!! TYLKO TERAZ MEGA PROMOCJA!! KTO POWIE SWOIM ZNAJOMYM, ABY ZAREJESTROWALI SIĘ Z MOJEGO LINKU NA URWIJNAGRODY, (CONAJMNIEJ 2 KONTA) NASTĘPNIE PODA NICKI JAKIE TE OSOBY ZAREJESTROWAŁY I NAPISZE NA FORUM, DOSTANIE AŻ 50 GROSZY!!!! OFERTA WAŻNA TYLKO DLA 1 OSOBY, TAKŻĘ KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!! NIE PŁACĘ ZA FAKE KONTA!!


RE: Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - paskur - 28-08-2010 21:14

jest kaska potwierdzam i polecam


Płacę 12 groszy za szybką rejestrację! , PEWNA OFERTA TYLKO OD KOLEGONA !!!! - Killer - 29-07-2012 08:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.