Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin - sprzedaż na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Import z Chin - sprzedaż na allegro (/Temat-Import-z-Chin-sprzedaz-na-allegro-125230)



RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - ScroX - 14-12-2015 14:50

Nie rozumiem czemu niektórzy piszą że jest utrudniony kontakt z zuhsm Smile Jak dla mnie bardzo treściwy i konkretny człowiek, szybko można się dogadać.

Twardy.. działa to na zasadzie takiej.. Jeżeli przesyłka nie byłaby darmowa to aukcja kosztowałaby 15 zł + 5 zł przesyłka.. Jeżeli natomiast przesyłka jest darmowa aukcja będzie kosztować 20 zł ( w zasadzie nic się nie traci ) lecz allegro będzie pobierać prowizje z 20 zł a nie z 15 , tak więc tracimy jedynie w taki sposób


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - twardy - 14-12-2015 15:02

Wiem, ale to kilka groszy, do tego biorac pod uwage, ze znajduje ludzi ktorzy kupuja to po 20zl, gdzie na allegro masz kilka zl taniej nawet z przysylka Smile


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - ScroX - 14-12-2015 15:10

Zasadniczo masz rację to mogą być kilka groszy, ale jeżeli np sprzedaję się około 1000 sztuk to jednak te groszy zamieniają się w całkiem konkretną kasę.
I to często jest największa zagadka Allegro, ale to są już kwestie psychologiczne. Ludzie często masowo rzucają się na cokolwiek darmowego albo na promocję - często sztuczne.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - fato - 14-12-2015 15:51

Pomyśl a nie klepiesz... pytam ponieważ od przesylki allegro nie potrąca prowizji , a od ceny produktu tak

(14-12-2015 11:26)twardy napisał(a):  Bo wysylke ma wliczona juz w cene przedmiotu? Tak trudno sie domyslic albo spojrzec w inne aukcje tego samego przedmiotu?

1


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - ScroX - 14-12-2015 16:06

(14-12-2015 15:51)fato napisał(a):  Pomyśl a nie klepiesz... pytam ponieważ od przesylki allegro nie potrąca prowizji , a od ceny produktu tak

(14-12-2015 11:26)twardy napisał(a):  Bo wysylke ma wliczona juz w cene przedmiotu? Tak trudno sie domyslic albo spojrzec w inne aukcje tego samego przedmiotu?

1

Już sam zuhsm odpowiedział, lepiej to po prostu wygląda i to przyciąga osoby kupujące, zazwyczaj wysyłkę i tak się wlicza w cały koszt danego towaru, jednak nie można mieć wszystkiego więc na czymś trzeba stracić.. akurat tutaj na prowizji


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - fato - 14-12-2015 16:53

tak powieliłam odpowiedź
czesto jest tak , że szukajać czegoś na allegro wpisujemy i sortujemy wg ceny z wysylką i to że ktoś ma gratis wysyłkę nie zawsze skutkuje, tutaj to zagrywka marketingowa zwłaszcza że jest puszczona reklama


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - daniel42na - 14-12-2015 17:06

Totalnie nie rozumiem chwalenia się swoimi niszami i zyskami z nich, przecież pozbawiasz w ten sposób się zarobku i swoich własnych pieniędzy, tworząc mniejszą lub większą konkurencje.
Nie traktuj tego jako atak, ale nie rozumiem tego... fenomenu pozbawiania się pieniędzy.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - krystianv13 - 14-12-2015 17:36

Moze jest na tyle sprytny ze daje plebsowi to co juz sprzedal a sam sprzedaje inne rzeczy Big Grin Next level


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 14-12-2015 18:04

Rzeczywiście dzielę się tym co już sprzedałem, aczkolwiek nie traktuję nikogo jako plebs.

Jest to forum o zarabianiu w sieci, chciałbym wnieść coś od siebie. Rynek jest tak ogromny że na pewno nie stracę podając te informacje. Dzięki temu chwytam ciekawe kontakty, czyli to co w handlu najważniejsze. Nie mam też środków aby zamówić wszystko co chcę od Chińczyków, więc chętnie się dzielę.

Prosiłbym nie kłócić się w moim dzienniku Big Grin


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - prololex - 14-12-2015 18:48

(14-12-2015 18:04)zuhsm.pl napisał(a):  Rzeczywiście dzielę się tym co już sprzedałem, aczkolwiek nie traktuję nikogo jako plebs.

Jest to forum o zarabianiu w sieci, chciałbym wnieść coś od siebie. Rynek jest tak ogromny że na pewno nie stracę podając te informacje. Dzięki temu chwytam ciekawe kontakty, czyli to co w handlu najważniejsze. Nie mam też środków aby zamówić wszystko co chcę od Chińczyków, więc chętnie się dzielę.

Prosiłbym nie kłócić się w moim dzienniku Big Grin

Brawo ty!