Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin - sprzedaż na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Import z Chin - sprzedaż na allegro (/Temat-Import-z-Chin-sprzedaz-na-allegro-125230)



RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Athemis - 11-12-2015 14:19

Akurat dogadać się z tym Panem jest bardzo ciężko, ale to może ze względu na ogrom pracy...nie wiem.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Ando - 11-12-2015 14:37

(11-12-2015 14:19)Athemis napisał(a):  Akurat dogadać się z tym Panem jest bardzo ciężko, ale to może ze względu na ogrom pracy...nie wiem.

Czemu ciężko? Podasz jakieś konkrety? Smile


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Athemis - 11-12-2015 14:47

(11-12-2015 14:37)Ando napisał(a):  Czemu ciężko? Podasz jakieś konkrety? Smile
Po prostu, ma tak dużo wiadomości, że mi odpisał raz tylko, ale może zwyczajnie nie był zainteresowany moją ofertą Tongue


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Krechaman - 11-12-2015 15:19

(11-12-2015 11:58)kafu777 napisał(a):  
(11-12-2015 02:55)Krechaman napisał(a):  Kurcze, fajny dziennik. Przeczytałem cały za jednym zamachem Big Grin Teraz znam ceny to nie będę się nabierał na allegro Jerk2

... i będziesz ściągał jedną sztukę z Chin? Smile

Nie zamówię niczego z chin Big Grin Kupiłem podkładkę z diodami i mysz bezprzewodową. Po tym już niczego nie tknę z allegro z multi-aukcji typu 10000 sztuk. No może najwyżej jakiś bajer nieelektroniczny typu takie breloczki dla byłej, jeśli są z napisem "FUCK YOU" Jerk2


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 11-12-2015 15:56

Witam.

Bardzo łatwo się ze mną dogadać, nie chcę jednak Wam na siłę wciskać jakiś produktów, jak ktoś chce razem zemną zarobić to wystarczy napisać odpowiednią wiadomość.

Nie sprowadzam produktów w detalu, nawet nie umiem. Nie sprowadzam elektroniki, ani nie mieszam się w interesy związane z elektroniką.

W sprawie mojego dziennika pracy, to ma to być dla mnie motywacja. Podaję tutaj również informacje, które już sprawdziłem wykorzystałem, nisze przekazuję ludziom z którymi współpracuję.

Rynek jest bardzo duży z przyjemnością się podzielę, czerpiąc przyjemność z tego że ktoś dzięki mnie też osiągnie sukces.

Teraz w sprawie reklamy, wykupiłem reklamę łącznie za 300zł. Dzięki reklamie sprzedałem 130sztuk, sporo osób też obserwuje aukcję i mam nadzieję że sobie ją zapiało, więc jeszcze przez kilka dni będą kupowali.

PRZYCHÓD

130x20zł = 2600zł

KOSZTY

Reklama - 300zł
Saldo allegro - 234zł
Koszty wysyłki i pakowania - 750zł

ZYSK

2600-1284= 1316zł(oczywiście trzeba opodatkować)

STRACONY CZAS

Pakowanie 3h Smile = 1316zł

Dzisiaj wieczorem dodam info dotyczące moich zamówień na walentynki, może ktoś się skusi.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - asiorek - 11-12-2015 16:04

A co z tym blogiem ? Bo odpisalem chyba ci a ty mi już nie Jerk2 Ja mam pewną ofertę współpracy ^^ masz jakieś gg?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - fato - 14-12-2015 01:40

wysylke masz za free ?? czemu nie doliczasz za znaczek+koperta

(11-12-2015 15:56)zuhsm.pl napisał(a):  KOSZTY

Reklama - 300zł
Saldo allegro - 234zł
Koszty wysyłki i pakowania - 750zł



RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - twardy - 14-12-2015 11:26

Bo wysylke ma wliczona juz w cene przedmiotu? Tak trudno sie domyslic albo spojrzec w inne aukcje tego samego przedmiotu?


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 14-12-2015 14:13

Jak reklamuje to fajnie to wygląda "WYSYŁKA GRATIS !!" nikt się niczym nie przejmuje kupuje płaci i od razu leci do niego Smile Mi też szybciej idzie bo wszystko wypisuję na tą samą przesyłkę.

Jest to jednak duży minus bo od tych 5zł różnicy nalicza się również saldo allegro, jakby było 15zł + 5zł wysyłka to by saldo naliczało od 15 a nie tak jak teraz od 20.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - twardy - 14-12-2015 14:23

Przeciez saldo wrzucasz w koszty, wiec jaki duzy minus...